ویندوز

ادعای کلاهبرداری ۱۲ میلیون دلاری مادر و پسر ، استفاده از ابر رایانه ها برای سرمایه گذاری رمزنگاری است

WTF ؟! آنچه به نظر می رسد طرح یک کمدی بد تصور باشد ، یک مادر ۸۶ ساله و پسر ۵۴ ساله او متهم شده اند که بخشی از یک طرح Ponzi هستند که وعده داده است از ابر رایانه ها و هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری در تجارت اوراق بهادار و ارز رمزنگاری شده

طبق کمیسیون بورس و اوراق بهادار شکایت، جوی کووار مستقر در لاس وگاس و پسرش برنت از ماه مه ۲۰۱۸ برای یک شرکت با نام عمومی مشکوک Profit Connect Wealth Services 12 میلیون دلار از حداقل ۲۷۷ سرمایه گذار خرده فروشی جمع کردند.

گفته می شود این زوج سرمایه گذاران را به استفاده از پول صندوق های بازنشستگی ، حقوق صاحبان منزل و بودجه آموزشی خود برای خانواده هایشان ترغیب کرده اند. قربانیان با وعده بازده ثابت ۲۰-۳۰ درصدی سالانه با سود اضافی ماهانه فریب داده شدند.

این بازده جذاب ظاهراً از طریق سرمایه گذاری در اوراق بهادار سنتی و ارز رمزپایه بر اساس توصیه های “ابر رایانه هوش مصنوعی” حاصل شده است. وب سایت Profit Connect گفت که دو دستگاه از این ماشین ها را کار می کند ، که “Orwell” و “Tesla” نامیده می شود – عدم استفاده از نام های “HAL 9000” و “Deep Thought” ناامید کننده است.

این شکایت ادعا می کند که هیچ یک از پولهای جمع آوری شده توسط Profit Connect سرمایه گذاری نشده است. درعوض ، هزینه زندگی مجلل کوارس از جمله خرید خانه ، اتومبیل و پرداخت قبوض کارت اعتباری را تأمین کرد. ۳ میلیون دلار آن به کارفرمایانی که سرمایه گذار آورده اند پرداخت شد و مقداری پول به روش Ponzi مانند برای بازپرداخت سرمایه گذارانی که پول خود را از این طرح برداشت کردند استفاده شد. محققان می گویند جوی کوار حدود ۱.۲ میلیون دلار به حساب های شخصی خود واریز کرده و ۱.۷ میلیون دلار دیگر برای اقلام شخصی خرج کرده است.

میشل وین لاین ، مدیر دفتر منطقه ای SEC در لس آنجلس گفت: “سرمایه گذاران باید نسبت به افراد و شرکت هایی که بازدهی دو رقمی را بدون خطر ضرر تضمین می کنند محتاط باشند.”

ناظر بازار گزارش ها که برنت کوار و یکی از برادرانش قبلاً در سال ۲۰۰۹ در رابطه با Sky Way Global، LLC با اقدام مدنی SEC روبرو شده بودند. این شرکت با گفتن اینکه فناوری ضد تروریسم ساخته است که به دولت امکان می دهد هواپیما را کنترل یا کنترل کند ، میلیون ها نفر از سرمایه گذاران را جمع آوری کرد. جوی کوار به عنوان دبیر شرکت خدمت کرده بود اما در این مورد اتهامی به وی وارد نشد.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =