با Xbox X و S Release ، Xbox در تلویزیون ها می تواند بعدی باشد

فروش Xbox X و S به سختی آغاز شده است و مایکروسافت در حال حاضر در ماجراجویی بعدی Xbox قرار دارد. آنها شروع به ارائه سرویس پخش جریانی xCloud کرده اند و مورد بعدی می تواند یک برنامه Xbox باشد که در تلویزیون های هوشمند گنجانده شده است. این ممکن است طی یک سال آینده اتفاق بیفتد.

مراحل بعدی برای xCloud مایکروسافت

مایکروسافت قبلاً xCloud را برای دستگاه های تلفن همراه آغاز کرده است. قبلاً رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر ، پیشنهاد داده بود که یک استریم پخش تلویزیونی برای xCloud وجود دارد. به نظر می رسد این مرحله بعدی برای xCloud باشد. آنها در حال کار بر روی آوردن آن به وب هستند تا در iOS نیز کار کند. همین که آن را تا این حد پیش گرفتید ، چرا آن را به تلویزیون گسترش نمی دهید؟

این شرکت مدتی است که روی سرویس پخش جریانی کار می کند. در حالی که از سال ۲۰۱۶ روی آن کار می کرد ، سخت افزار لغو شد. ایده استیک های تلویزیونی از سال ۲۰۱۳ زمانی که این شرکت Halo 4 را از ابر به تلفن های ویندوز و ویندوز پخش کرد مورد توجه قرار گرفت.

کنترل کننده های تلویزیون Xbox

Xbox در تلویزیون های هوشمند

اسپنسر گفت احتمالاً طی سال آینده شاهد برنامه Xbox در تلویزیون های هوشمند خواهیم بود. “من فکر می کنم شما در ۱۲ ماه آینده خواهید دید که” او وقتی در مورد احتمال وجود یک برنامه تلویزیونی س questionال شد ، گفت. “من فکر نمی کنم که چیزی مانع انجام چنین کاری شود.”

قطعاً منطقی خواهد بود. اگر می توانید Netflix ، Hulu ، Disney و … را در تلویزیون هوشمند قرار دهید ، چرا Xbox این کار را نمی کنید؟ بعلاوه ، اگر می توانید کار را با چوب انجام دهید ، چرا به کنسول نیاز دارید؟

با این حال ، در حالی که مایکروسافت با گسترش دسترسی xCloud در حال پیشرفت است ، آنها قصد ندارند کنسول ها یا سخت افزارهای دیگر را کنار بگذارند.

اسپنسر با اشاره به Xbox X و S گفت: “من فکر نمی کنم این آخرین سخت افزار بزرگی باشد که ما حمل می کنیم.”

Xbox Tv Smart

آنچه شرکت به دنبال آن است ، گسترش بیشتر و استفاده هر دو در ترکیبی است. وی افزود: “وقتی به xCloud ، که نسخه Stadia یا Luna ماست ، می اندیشیم ، فکر می کنم آنچه برای پیشرفت نیاز دارد بازیهایی است که در واقع بین یک محیط ترکیبی از ابر و قابلیت محاسبه محلی اجرا می شوند.” “این واقعاً ترکیبی بین هر دو مورد است.”

علاوه بر این ، مایکروسافت می خواهد xCloud را در برخی موارد در Facebook Gaming ادغام کند. واضح است که این شرکت تلاش زیادی برای حضور خود در xCloud کرده است. در اوایل سال جاری ، این شرکت برای xCloud با سامسونگ نیز همکاری کرد.

سال گذشته ما در مورد چگونگی مشکل ایده جریان بازی ها بحث کردیم و اشاره کردیم که این ایده هنوز در سال ۲۰۲۰ ادامه دارد ، اما فکر کردیم که این آینده بازی ها باشد. برای یادگیری دیگری به ادامه مطلب بروید پیش بینی های فنی که فکر می کردیم در سال ۲۰۲۰ به حقیقت می پیوندند.

لورا تاکر
لورا تاکر

لورا نزدیک به ۲۰ سال را صرف نوشتن اخبار ، بررسی ها و گزینه ها کرده است ، همچنین بیش از ۱۰ سال از آن سال ها نیز به عنوان سردبیر بوده است. وی در سه دهه گذشته به طور انحصاری از محصولات اپل استفاده کرده است. وی علاوه بر نویسندگی و ویرایش در MTE ، برنامه بررسی حمایت مالی سایت را نیز اجرا می کند.

آیا این مقاله مفید است؟
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =