ویندوز

تسلا اواخر امسال سوپرشارژرهای خود را به روی سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد

چه اتفاقی افتاده؟ تسلا در اواخر امسال شبکه ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی Supercharger خود را به سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد. ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا اخیراً در توییتر ، در پاسخ به پیامی درباره انتقاد از تسلا برای ایجاد اتصال اختصاصی خود ، این خبر را تأیید کرد.

در پاسخ به آن ، ماسک گفت که آنها اتصال خود را ایجاد کردند زیرا هنگام شروع کار هیچ استاندارد استانداردی وجود نداشت و تسلا تنها کسی بود که در آن زمان اتومبیل های برقی دوربرد تولید می کرد.

دقیقاً مشخص نیست تسلا چگونه از اتصال اتصال اختصاصی خود در آمریکای شمالی استفاده می کند (شاید نوعی آداپتور باشد) اما در مناطق دیگر ، این شرکت از اتصالات استاندارد استفاده می کند. در یک نظر جداگانه ، ماسک گفت سوپرشارژرهای تسلا با گذشت زمان در دسترس سایر خودروهای برقی در همه کشورها قرار می گیرند.

خودروساز برقی بی حجاب ایستگاه های Supercharger آن در سال ۲۰۱۲ بازمی گردند. در آن زمان ، با ۳۰ دقیقه شارژ ، حدود ۱۸۰ مایل از راه دور کاربران به دست می آید. امروز با یک شارژ ۱۵ دقیقه ای می توانید آب کافی را تا ۲۰۰ مایل تأمین کنید.

تسلا همچنین طی سالهای گذشته شبکه Supercharger خود را به میزان قابل توجهی رشد داده است. طبق وب سایت این شرکت ، اکنون این موارد وجود دارد بیش از ۲۵۰۰۰ سوپرشارژر در سطح جهان. به عنوان مثال ، در ایالات متحده اکنون می توان از ساحل به ساحل دیگر به راحتی سفر کرد. در مناطق پرجمعیت ، شارژرهای اضافی حتی بیشتر هستند.
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =