ویندوز

تهیه کننده Castlevania در حال کار بر روی یک پروژه انیمیشن PUBG است

چیزی که منتظر باشید: در چند سال گذشته ، بسیاری از امتیازات بازی را مشاهده کردیم که با مجموعه های انیمیشن یا فیلم ها سازگار شده اند. بازی هایی مانند Mortal Kombat ، Dragon’s Dogma ، Dota ، Resident Evil و Castlevania تنها برخی از این موارد هستند ، اما موارد دیگری در انتظار قرار است. همانطور که به نظر می رسد ، PUBG همچنین قرار است انیمیشن اقتباسی تهیه شده توسط آدی شانکار ، مجری برنامه Castlevania را دریافت کند.

به عنوان یک بازی ، PUBG روزهای بهتری را دیده است ، اما هنوز هم در سراسر جهان کاملا مشهور است. از آنجا که افسانه های اوج، Fortnite، و CoD: منطقه جنگی راه اندازی شد ، PUBG با از دست دادن بازی های اخیر اولین بازی بزرگ نبرد رویال ، شتاب خود را از دست می دهد. با این حال ، به نظر نمی رسد که این موضوع تاثیری بر کرافتون ، مالک PUBG و تصمیم آدی شانکار در مورد آن داشته باشد ساختن یک پروژه انیمیشن بر اساس بازی.

“من به عنوان یک بازیکن ، از زمان انتشار PUBG در سال ۲۰۱۷ ، من در مسابقات Battlegrounds در حال شکستن هستم. من از KRAFTON به خاطر اعتماد و اعتمادی که به من برای اجرای دیدگاه من به عنوان یک فیلمساز به من نشان داده اند ، سپاسگزارم و هیجان زده ام شانکار گفت: “تا این سفر را با هم آغاز کنیم.” “از نظر من ، این پروژه انیمیشن گام دیگری در تحول در اصلاح مشعل بین صنعت بازی و هالیوود است. من مشتاقانه منتظر هستم که برنده شدن در یک شام مرغ به نظر همه برسد.”

CH Kim ، مدیر عامل شرکت Krafton ، علناً اظهار داشت که پروژه انیمیشن جدید بخشی از برنامه گسترش جهان PUBG به مناطق دیگر است. کیم قول داد به زودی جزئیات بیشتری در مورد سری جدید انیمیشن را به اشتراک بگذارد.

از زمان انتشار در سال ۲۰۱۷ ، PUBG نسخه های مختلفی از جمله PUBG Mobile ، PUBG Mobile Lite و PUBG Lite را راه اندازی کرده است. در اوج خود ، Steam بیش از ۳.۲ میلیون بازیکن همزمان را که مشغول بازی PUBG هستند ، ثبت نام کرد ، اما از آن زمان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، و اکنون با توجه به نمودارهای بخار.

علاوه بر پروژه انیمیشن پیش رو ، PUBG قبلاً یک فیلم کوتاه اکشن زنده به نام دریافت کرده است “زمین صفر” و “اسرار ناشناخته: تولد میدان های جنگ” مستند

PUBG برای سیستم عامل های Xbox One ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Google Stadia ، Windows PC و تلفن همراه در دسترس است.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =