ارز دیجیتالمنابع گوناگون

توییچ، بزرگ‌ترین سرویس استریم دنیا، برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ۱۰٪ تخفیف می‌دهد

توییچ (Twitch)، بزرگترین پلتفرم پخش آنلاین بازی‌های رایانه‌ای در اطلاعیه تازه خود اعلام کرده است کاربرانی که هزینه اشتراک این سرویس را با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند، ۱۰٪ تخفیف دریافت خواهند کرد.

به گزارش کوین دسک، توییچ روز شنبه، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کاربران می‌توانند هزینه تمدید و خرید اشتراک خود را با استفاده از بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پرداخت کنند.

توییچ که یکی از شرکت‌های تحت مالکیت آمازون است، در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۰ چیزی در حدود ۳.۸ میلیون کاربر فعال داشت. تا مارس سال ۲۰۲۰ (اسفند) نیز به‌طور میانگین ۱.۴۴ میلیون کاربر به‌صورت همزمان از خدمات این پلتفرم استفاده می‌کردند.

توییچ سال ۲۰۱۴ امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را برای کاربرانش مهیا کرد اما چند سال بعد و در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۹ این قابلیت را بدون سر و صدا حذف کرد. کمی بعد و در ماه ژوئن (تیر) بار دیگر امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه کرد.

ارائه طرح‌های تخفیفی نشان از قصد توییچ برای تشویق کاربران خود برای استفاده بیشتر و مناسب‌تر از ارزهای دیجیتال دارد. در حال حاضر بخش عمده‌ای از استفاده‌ها از ارزهای دیجیتال برای معامله و کسب سود صورت می‌گیرد. توییچ از بیت پی (BitPay)

The post توییچ، بزرگ‌ترین سرویس استریم دنیا، برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ۱۰٪ تخفیف می‌دهد appeared first on ارزدیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =