ویندوز

ذخیره مجدد PS5 در ایالات متحده: بهترین خرید ، آمازون و والمارت – چه زمانی آن را به قیمت ۴۹۹ دلار خریداری کنید

اعتماد و اعتبار

PS5 ردیاب توییتر Matt Swider را دوباره ذخیره کنید

(اعتبار تصویر: Matt Swider / Instagram)

ردیاب restock PS5 Matt Swider با ردیابی خستگی ناپذیر ۲۴ ساعته ۷/۷ ، هشدارهای موجود در توییتر و گزارش انحصاری ذخیره مجدد ، به ۵۹۰۰۰ نفر در ایالات متحده در خرید کنسول نسل بعدی در سال ۲۰۲۱ کمک کرده است.

به روز رسانی: پس انداز PS5 در آمازون در ایالات متحده امروز بود و اگر نسخه ۴۹۹ دلاری PS5 Disc را از دست دادید ، بهترین توصیه ما این است که ما را دنبال کنید PS5 مجدداً ردیاب توییتر Matt Swider را دوباره ذخیره می کند، هنگامی که PS5 موجود است ، چه کسی برای شما هشدار ارسال می کند – اگر حساب او را دنبال کنید و اعلان ها را روشن کنید. ما کنسول PS5 Digital را در سطح MSRP 399 دلار در انبار مشاهده نکرده ایم ، اما ما به طور مداوم فروشگاه ها از جمله Best Buy ، Amazon ، Walmart و Target را در بین ده خرده فروشی که در ایالات متحده نظارت می کنیم ردیابی می کنیم.

چه زمانی PS5 دوباره پر می شود؟ ردیاب توییتر Matt Swider را برای بازسازی PS5 ما دنبال کنید و اعلان ها را برای اخبار ذخیره مجدد روشن کنید. این سریعترین راه برای به روزرسانی مجدد PS5 است.

خرید از سایر کاربران توییتر – همیشه. همه آنها کلاهبرداری هستند. فقط از فروشگاههای ایالات متحده خرید کنید که مت در مورد شما هشدار می دهد. هیچ کس مجاز نیست PS5 را فقط ۵۵۰ دلار بفروشد.

PS5 آمازون را دوباره پر می کند

(اعتبار تصویر: Matt Swider / Twitter)

این روش خرید کنسول سونی از بیش از ده فروشگاه در ایالات متحده است و اگرچه هنوز هم خرید آن دشوار است ، اما مت به ۵۹۰۰۰ نفر کمک کرده است که یک کنسول نسل بعدی برای فروش پیدا کنند. چه زمانی PS5 در انبار موجود خواهد بود؟ علاوه بر آمازون آمازون PS5 امروز ، بسته های PS5 Disc و PS5 Digital به عنوان بخشی از Newegg Shuffle امروز وجود دارد ، در حالی که ما انتظار داریم Walmart PS5 restock فردا. در اینجا آخرین اخبار مربوط به بازیابی مجدد PS5 وجود دارد.

آمازون PS5: دیسک PS5 در ایالات متحده برای فروش است




Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =