شرکت اسکالپر تقریباً ۳۵۰۰ کنسول PS5 را برای فروش مجدد تأمین کرده و می گوید “پشیمان نیست”

یک سیب زمینی داغ: بسیاری از مشتریانی که از خرید PS5 ، Xbox Series X / S ، RTX 3000-سری و سایر محصولات فن آوری هیجان زده شده اند ، از عدم دسترسی در این فصل ناامید شده اند. مخفی نیست که پوسته پوسته ها پشت بسیاری از این مشکلات هستند ، اما یک گروه از انگلیس می گوید که “هیچ پشیمانی” ندارد که خرید تقریبا ۳۵۰۰ کنسول PlayStation 5 را برای فروش مجدد با قیمت های تورم تسهیل می کند.

در دسترس بودن PS5 بیش از اکثر سخت افزارهای بازی اخیراً آسیب دیده است. مدیرعامل Sony Interactive Entertainment جیم رایان با اشاره به کنسول خود گفت که “همه چیز فروخته می شود. کاملاً همه چیز فروخته می شود.” این شرکت بعداً قول سهام بیشتری را قبل از پایان سال بعد داد “بی سابقه“تقاضا ، اما بیشتر ممکن است توسط پوسته پوسته ها جمع شود ،

در حالی که تقاضا برای این محصولات همیشه زیاد بود ، همه گیر شدن آنها باعث طمع بیشتر آنها شده است – و پوسته پوسته ها از این مزایا استفاده می کنند. Business Insider با برخی از گروه ها که از نرم افزار و ربات های نظارت برای اطمینان از مقادیر گسترده PS5 قبل از دیگران استفاده می کنند ، صحبت کرد. یکی از اینها ، CrepChiefNotify ، که از ۱۲ کارمند اصلی مدیریت تشکیل شده است ، گفت که اعضای آن طی هفته های اخیر نزدیک به ۲۴۷۲ کنسول خریداری کرده اند ، به علاوه “فقط کمتر از ۱۰۰۰” هنگام شروع پیش فروش در ماه سپتامبر.

CrepChiefNotify ماهانه ۴۰ دلار یا ۵۳۰ دلار برای اشتراک مادام العمر هزینه می گیرد تا کاربران بتوانند به خدمات آن دسترسی پیدا کنند. همانند شرکت های مشابه ، اهداف اصلی آن کفش های کتانی سطح بالا مانند Yeezys بود ، اما این گروه با ورود همه گیر به تکامل رسید.

مدیر “تام” به Business Insider گفت: “در اولین قفل Covid-19 ، ما متوجه تغییر بزرگی در محصولاتی شدیم که مردم می خریدند.” “تمرکز به سمت مضحک ترین موارد ، مانند وان های آبگرم در فضای باز تغییر مکان داد. ما متوجه شدیم که این موارد در فروشگاه ها شروع به فروش می کنند و برای سودآوری در eBay فروش مجدد دارند. بنابراین توسعه دهنده ما برخی از نرم افزارهای نظارت بر سایت را نوشت و ما سهام سایت ها را ردیابی کردیم فروش وان های آبگرم! هر زمان که سهام آنها بهم می خورد ، ما به اعضای خود اطلاع می دهیم که همه آنها را خریداری کنند. “

در حال حاضر ، تنها راه برای تأمین امنیت پلی استیشن ۵ خرید یک مورد از eBay با قیمتی کاملاً خنده دار است. گرانترین (در سایت ایالات متحده) ۱۵۰۰۰ دلار است ، در حالی که اکثریت قریب به اتفاق افراد زیر آن حداقل ۲۰۰۰ دلار هستند.

با توجه به اینکه والدین باید به کودکان ناامید توضیح دهند که امسال کنسول جدیدی دریافت نخواهند کرد ، آیا پوست سرها و کسانی که اقدامات آنها را تسهیل می کنند احساس گناه می کنند؟ CrepChiefNotify مطمئناً اینگونه نیست. می نویسد (از طریق کرونیکل بازی های ویدیویی) که بسیاری از اعضای آن به دلیل همه گیری خسته شده اند ، یا از کار برده شده اند و یا به نوعی از آسیب دیدگی برخوردار هستند ، هرچند باید تعجب کنید که آنها چگونه هزینه ماهانه و قیمت حداقل یک کنسول PS5 را تأمین می کنند؟

این شرکت نوشت: “این افراد موفق شده اند قبض های خود را بپوشانند ، غذا را روی میز بگذارند و کادوهای کریسمس را برای فرزندان خود تهیه کنند.”

“ممکن است جای تأسف داشته باشد که کودکی عادت نمی کند [sic] کریسمس امسال با PS5 بیدار شوید ، اما ممکن است کودک دیگری از خواب بیدار نشده باشد. هیچ پشیمانی نداریم. “

همچنین این رد می شود که ربات ها برای تأمین امنیت واحدهای PlayStation 5 هرگز استفاده شده اند ، علی رغم اینکه یک مدیر به Business Insider پیشنهاد داده است که چنین است.

اگر قصد خرید PS5 از eBay را دارید ، مطمئن شوید که از لیست های متعدد “عکس” کنسول که همانطور که از نامش پیداست فقط عکس است و نه خود ماشین. و شما فکر می کردید که پوست سرها بد هستند.

“کریسمس مبارک ، جیمی. اینجا یک عکس از کنسولی است که می خواستید”
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =