عجله کنید – بهترین معامله AirPods Pro Black Friday به آمازون بازگشت

بهترین معامله جمعه سیاه AirPods پس از فروش سریع در Walmart به آمازون بازگشت. اگر سریع عمل کنید ، می توانید Apple AirPods Pro را برای فروش به فروش برسانید کم سابقه ۱۶۹ دلار (۲۴۹ دلار بود). این تخفیف گسترده ۸۰ دلاری و ۲۵ دلار کمتر از قیمت کم سابقه گذشته است. همچنین یکی از بهترین هاست معاملات جمعه سیاه ما تاکنون لکه بینی کرده ایم.

معاملات جمعه سیاه AirPods

Apple AirPods Pro: ۲۴۹ دلار ۱۶۹ دلار در آمازون
۸۰ دلار پس انداز کنید –
آمازون در این معامله حماسی جمعه سیاه ، AirPods Pro را با قیمت کم سابقه ۱۶۹ دلار در فروش دارد. هدفون های واقعاً بی سیم دارای قابلیت حذف نویز فعال هستند و کیس شارژ بی سیم بیش از ۲۴ ساعت عمر باتری را ارائه می دهد.
مشاهده معامله

معاملات بیشتر جمعه سیاه AirPods

Apple AirPods (2019) با کیف شارژ ۱۵۹ دلار ۱۱۹ دلار در آمازون
پس انداز ۴۰ دلار –
AirPods اپل را با کیف شارژ می توانید با قیمت ۱۱۹ دلار در آمازون به فروش برسانید. در واقع هدفون های بی سیم دارای یک کیف شارژ هستند که با یک بار شارژ ۲۰ ساعت بیشتر عمر باتری و حداکثر سه ساعت مکالمه را فراهم می کند.
مشاهده معامله

Apple AirPods (2019) با کیف شارژ بی سیم: ۱۹۹ دلار ۱۴۹.۹۹ دلار در آمازون
فروش اولیه جمعه سیاه آمازون دارای AirPods Apple است که دارای یک کیف شارژ بی سیم با قیمت ۱۶۰ دلار است. این یک ۴۹ دلار تخفیف برای گوشواره های بی سیم که می توان با استفاده از تشک شارژ سازگار با Qi یا استفاده از رابط صاعقه شارژ کرد.
مشاهده معامله

۲۰۱۹ AirPods Pro از تراشه H1 اپل بهره می برد که با Siri امکان کنترل صدا را فراهم می کند تا بتوانید مسیرها را بدست آورید ، آهنگ ها را رد کنید و تماس ها را کاملاً بدون دست انجام دهید. گوشواره های بی سیم هم اکنون لغو نویز فعال را برای جلوگیری از سر و صدای ناخواسته در نظر گرفته اند و حالت شفافیت به شما امکان می دهد در صورت نیاز نویزهای خارجی را وارد کنید. AirPods مقاوم در برابر عرق همچنین با نکات سیلیکونی جدید در سه اندازه مختلف ارائه می شود تا تناسب راحت تر و مطمئن تری داشته باشد.

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، این بهترین است معاملات جمعه سیاه AirPods ما دیده ایم و یک قیمت خارق العاده برای بالاترین هدفون های بی سیم اپل داریم. ما این را پیش بینی می کنیم جمعه سیاه والمارت معامله سریع پیش خواهد رفت ، بنابراین قبل از اینکه دیر شود باید از مزایای آن استفاده کنید.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =