عکس صفحه Red Dead Redemption 2 در بخش اخبار با فضای بیرونی واقعی اشتباه گرفته می شود

چه اتفاقی افتاده؟ KTVZ ، یک ایستگاه خبری در اورگان ، به طور تصادفی تصویری از وسترن دنیای آزاد Rockstar را در بخش “Out & About” خود که به اشتراک گذاری عکسهای جذاب این فصل اختصاص داده شده است ، نشان داد. در میان چندین عکس واقعی از آسمان های پر جنب و جوش ، اجلاس های سر به فلک کشیده و دریاچه های مه آلود ، تصویری از آبشارهای کامبرلند Red Dead Redemption 2 و رودخانه داکوتای نیو هانوفر با کوه های برفگیر و ناهموار Ambarino در پس زمینه وجود دارد.

دنیای عاشقانه ساخت Red Dead Redemption 2 راک استار با داشتن یک داستان متحرک و تصاویری استثنایی که به راحتی کنترل های تا حدی دست و پاگیر بازی و اسلحه را پوشش می دهد ، هنوز هم پس از گذشت دو سال قابل مشاهده است. نفس کشیدن آن در دنیای باز ممکن است برای بعضی ها کمی بی رمق باشد ، اما این یکی از آن بازی هایی است که صرف کاوش یا گشت و گذار در آن به اندازه انجام یک مأموریت دیوانه ارزشمند است.

البته ، Rockstar برای خنثی کردن اصالت ، از مکانهایی در دنیای واقعی در سراسر آمریکای شمالی الهام گرفته است که اغلب آنقدر قانع کننده به نظر می رسند که اخیراً یک ایستگاه خبری مستقر در اورگان ، یکی از تصاویر صفحه بازی را به اشتباه در بخش “Out & About” خود قرار داده است تصاویر واقعی از فضای باز را نشان دهید.

ایهههههههه از جانب r / RedDeadOnline

به گفته کاربر Reddit که دخترش درخواست خود را ارسال کرده است ، این اولین بار نیست که اتفاق می افتد و بعید به نظر می رسد آخرین بار باشد ، به خصوص با توجه به اینکه چگونه پیشرفت های گرافیکی نسل بعدی مرزهای بصری و پیچیدگی های دنیای بازی را بیشتر تحت فشار قرار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=WYAnjAXhviE

همچنین اولین بار نیست که یک بازی Rockstar با واقعیت اشتباه گرفته می شود. سال گذشته یک سیاستمدار پاکستانی فریب او را خورد تصاویر GTA V پس از اشتباه در یک کلیپ بازی از هواپیما برای جلوگیری از یک تانکر نفت برای یک واقعه واقعی.

با این وجود RDR2 از آنجا که یک بازی بسیار جدیدتر است ، حتی بهتر به نظر می رسد ، اگرچه ممکن است سبک و سبک غربی آن مطابق سلیقه همه نباشد. خوشبختانه ، سد کاوش در جهان باز و جذاب آن اکنون فقط به حداقل رسیده است ۵ دلار به طور موقت به دنبال تصمیم Rockstar برای انتشار حالت چند نفره Red Dead به عنوان یک بازی جداگانه.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =