ویندوز

لپ تاپ های ترکیبی تجاری / بازی آینده هستند – و من همه آن را دوست دارم

گرد و غبار CES 2021 در حال کم شدن است و در حالی که امسال این رویداد تقریباً کاملاً دیجیتالی بود ، به دلیل همه گیر شدن بیماری ، این بدان معنا نبود که وقتی تقریباً با همه نسخه های هیجان انگیز لپ تاپ ها روبرو می شویم ، هیاهو را از دست دادیم. .

بزرگترین اعلامیه ها در جهان محاسبات نشان داد سری جدید پردازنده های گرافیکی لپ تاپ انویدیا، و پردازنده های موبایل آینده Ryzen 5000 AMD، هرچند اینتل هنوز با نوسان خود همراه است پردازنده های نسل یازدهم Tiger Lake-H35 که در باریک ترین لپ تاپ های بازی که در این رویداد دیده می شود ، به چشم می خورد.

موضوعی که در چند سال اخیر در حال رشد بوده است ، لپ تاپ های بازی مینیمال و براق هستند که فضای داخلی سخت کوشی آنها را کاملاً شبیه نسل قدیمی سخت افزار بازی های قابل حمل نمی دهد. بدیهی است که بسیاری از این موارد به پیشرفت تکنولوژی در طول زمان برمی گردد ، و امکان خنک سازی و تهویه کارآمدتر را بدون نیاز به طراحی لپ تاپی فراهم می کند که به نظر می رسد یک Autobot است که منتظر است تا به F15 تبدیل شود.

من استدلال می کنم که این فقط به انتخاب سبک بستگی ندارد. بله ، داشتن یک لپ تاپ مخصوص بازی که به نظر نمی رسد استفاده از آن به عنوان دمبل به اندازه کافی سنگین باشد ، حیرت انگیز است ، اما با صرفه جویی در این همه اتاق ، فکر می کنید روندهای RGB پوشیده از رایانه های رومیزی فعلی بیشتر در این طراحی های جدید لپ تاپ خونریزی می کند.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =