معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد!

جاش ریگر (Josh Rager)، از معامله‌گران مطرح ارزهای دیجیتال، بر این عقیده است که احتمال کاهش قیمت بیت کوین پس از جهش ۴۴ درصدی‌اش وجود دارد. او در توییت تازه خود با اشاره به ایمیل‌ها و پیام‌هایی که در فضای مجازی در خصوص خرید ارزهای دیجیتال رد و بدل می‌شود، وضعیت را مشابه دوران صعودی پیشین این بازار می‌داند.

به گزارش یوتودی و بر اساس اظهارات ریگر ترس از عقب افتادن (FOMO)، می‌تواند منجر به کاهش قیمت بیت کوین شود. او در توییتی، روز گذشته (۲۳ بهمن)، می‌نویسد:

پیام‌ها و ایمیل‌هایی در خصوص خرید بیت کوین و آلت کوین‌ها دریافت می‌کنم.

آخرین باری این حجم از پیام دریافت می‌کردم، سقف قیمت ۱۳,۰۰۰ دلاریِ بیت کوین بود.

معمولا [این مسئله] بیانگر آن است که پس از دو ماه دوران صعودی، یک کاهش قیمت در پیش داشته باشیم.

در حال خارج کردن سودهایم از بازار هستم.

نشانه نه چندان خوب دیگری که این روزها شاهدش هستیم، افزایش قیمت ارزهای دیجیتال با ارزش بازار کم است. ارزهایی که در ماه‌های اخیر جهش‌هایی تا ۸۰۰ درصد داشته‌اند! معامله‌گران طمع‌کار به بدنبال خرید آلت کوین‌هایی هستند که از بازار صعودی قبلی کسی اسم‌شان را نیز نشنیده بود. سفته‌بازی با چنین ارزهایی را می‌توان هدف این گونه معامله‌گران دانست.

ریگر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به گزارش‌های شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) در خصوص بیت کوین نیز اشاره کرد. میزان توجه این شبکه تلویزیونی که به عنوان شبکه شماره یک آمریکا در حوزه کسب‌وکارهای مختلف شناخته می‌شود، معمولا با قیمت بیت کوین رابطه‌ای معکوس دارد؛ به گونه‌ای که هر بار توجه آنها به سمت بیت کوین جلب شده است، شاهد کاهش قیمت بودیم!

علیرغم این مسئله بازار ارزهای دیجیتال همچنان روند به رو شد خود را حفظ کرده است. پیش‌تر نیز سپرده‌گذاری‌ها در صرافی‌های ارزهای دیجیتال بدون تغییر باقی مانده بودند. از طرف دیگر نمودارها هم بیانگر وضعیت سبز بازار هستند.

دان آلت (DonAlt)، از دیگر معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال، در توییتی پیش‌بینی کرد که قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال به سطح ۷,۵۰۰ باز خواهد گشت!

معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد!
پیش‌بینی دان آلت از بازار

پیش‌بینی‌های قبلی دان آلت عموما به حقیقت پیوسته است. از همین رو، با در نظر گرفتن دقت تحلیل‌هایش باید این نکته را در نظر گرفت که احتمال سقوط قیمت همچنان وجود دارد.

The post معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد! appeared first on ارزدیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + دو =