ویندوز

نحوه رفع انسداد شماره تلفن در iPhone

قبلا ، ما در مورد نوشتیم مسدود کردن شماره تلفن در iPhone. با این حال ، به محض اینکه شخصی مانع تماس یا پیام کوتاه شدن شما شود ، لازم نیست که این یک تصمیم دائمی باشد. این احتمال وجود دارد که شما از قبل نظر خود را تغییر داده باشید. در اینجا نحوه رفع انسداد شماره تلفن در iPhone آورده شده است.

توجه داشته باشید: روش زیر فقط در صورتی کار می کند که در گذشته از iOS برای مسدود کردن شخصی استفاده کرده باشید. بسیاری از شرکت های مخابراتی در سراسر جهان ویژگی رایگان یا پولی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از تماس شخصی با شما جلوگیری کنید. در این صورت ، تنها راه لغو تصمیم شما این است که یک بار دیگر با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید.

۱. از برنامه Phone استفاده کنید

اگر یک تماس گیرنده اخیر را مسدود کرده باشید ، به احتمال زیاد تعداد آنها را در لیست “تماس های اخیر” خود دارید. در این صورت مراحل زیر را طی کنید:

۱. برنامه Phone را در iPhone خود راه اندازی کنید. مطمئن شوید که در برگه “اخیر” (در پایین صفحه تلفن خود) هستید.

۲. شماره یا نام مخاطبی را که مایلید انسداد آن را حذف کنید پیدا کنید. نگاهی به سمت راست جایی که نماد آبی رنگ “i” را مشاهده خواهید کرد. برای نشان دادن تنظیمات اضافی ، روی آن نماد ضربه بزنید.

با استفاده از برنامه تلفن ، آیفون شماره تلفن را رفع انسداد کنید

۳. به پایین آن صفحه بروید و گزینه رفع انسداد مخاطب انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد. روی «رفع انسداد این تماس گیرنده» ضربه بزنید. نیازی به تأیید تصمیم شما نیست.

در برخی موارد ، می توانید با استفاده از برنامه مخاطبین (یا در برنامه تلفن با انتخاب برگه “مخاطبین”) شماره تلفن را در iPhone خود رفع انسداد کنید. در این حالت ، نام مخاطبی را انتخاب کنید و “رفع انسداد این تماس گیرنده” را انتخاب کنید.

۲. از برنامه تنظیمات استفاده کنید

از آنجا که می توانید از طریق برنامه تنظیمات تماس تلفنی یا ارسال پیامک به شخصی را مسدود کنید ، می توانید از همان روش برای رفع انسداد آن مخاطب استفاده کنید. موارد زیر را انجام دهید:

۱. برنامه تنظیمات را در iPhone خود راه اندازی کنید. کمی پایین بروید تا نماد سبز تلفن را ببینید. آن را انتخاب کنید تا تنظیمات اضافی را نشان دهد.

شماره برنامه برنامه تنظیمات آیفون را رفع انسداد کنید

۲. روی «مخاطبین مسدود شده» ضربه بزنید. اگر از این گزینه برای مسدود کردن شخصی استفاده کرده اید ، این مخاطبین اکنون باید روی صفحه نمایش داده شوند.

۳. در حال حاضر دو روش مختلف برای ادامه کار دارید. اگر می خواهید یک مخاطب را رفع انسداد کنید ، انگشت خود را روی انگشت خود بکشید (سپس از سمت راست) و سپس دکمه “رفع انسداد” را در سمت راست انتخاب کنید.

شماره تلفن تنظیم حرکت برنامه حرکت کشیدن را رفع انسداد کنید

۴. اگر می خواهید چندین مخاطب را از حالت انسداد خارج کنید ، دکمه “ویرایش” را انتخاب کنید (در گوشه بالا سمت راست قابل مشاهده است). روی دایره قرمز سمت چپ نام هر مخاطب ضربه بزنید تا انسداد آنها رفع انسداد شود. خودشه!

حالت دستی برنامه تنظیمات آیفون شماره تلفن را رفع انسداد کنید

به خاطر داشته باشید که استفاده از برنامه تنظیمات برای رفع انسداد شخصی لازم نیست فقط برای تماس گیرندگان اعمال شود. اگر این روش را انتخاب کردید ، بدانید که iPhone شما مخاطب انتخاب شده را از “لیست های مسدود” مختلف حذف می کند و به آن فرد اجازه می دهد یک بار دیگر با شما تماس بگیرد ، پیامک کند یا از طریق ایمیل ارسال کند.

بسته بندی کردن

اکنون که نحوه رفع انسداد شماره تلفن در iPhone را آموخته اید ، فکر می کنیم شما نیز می خواهید بدانید چگونه می توان تماس های تلفنی را در iPhone ضبط کرد، همچنین نحوه فیلتر کردن و مسدود کردن robocalls.

مربوط:

آیا این مقاله مفید است؟

آیزاک نورمن
آیزاک نورمن

آیزاک یک نویسنده مستقل است که بیش از یک دهه تجربه در پوشش آخرین نوآوری های فن آوری دارد. آرمان او که عمدتاً بر روی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مربوط به اپل متمرکز شده است ، کاوش در تمام راه های آمیختگی دنیای دیجیتال امروز با زندگی روزمره ما است.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 11 =