نحوه لغو دیزنی + – فناوری را آسان تر کنید

اگر همیشه طرفدار دیزنی بودید ، عضویت در + دیزنی احتمالاً به نظر می رسید که به یک رویا تبدیل شده باشد. اما اگر این رویا دقیقاً همان اندازه که فکر می کردید عالی نبود یا چیزهای جدیدی برای تماشای شما تمام شده است ، ممکن است زمان لغو دیزنی + باشد. همیشه می توانید بعداً دوباره مشترک شوید یا انتخاب کنید یکی از بسیاری از خدمات پخش جریانی دیگر.

اگر دوره آزمایشی رایگان دارید ، نگران نباشید. در هر زمان می توانید انصراف دهید و باقیمانده دوره آزمایشی رایگان خود را تمام کنید. اگر نگران فراموش شدن لغو هستید ، روز بعد ثبت نام کنید و آن را لغو کنید.

Disney + را در دسک تاپ لغو کنید

شما می توانید Disney + را از مرورگر یا برنامه خود لغو کنید. شما باید با همان روشی که برای ثبت نام استفاده کرده اید لغو کنید. اگر از طریق دسکتاپ ثبت نام کرده اید ، باید از این طریق لغو شوید. اگر با استفاده از برنامه iOS یا Android ثبت نام کرده باشید ، همین امر صادق است. خوب است اگر می توانید هر راهی را که می خواهید لغو کنید ، اما انتخابی دیزنی است.

بیایید با مراحل مرورگر شروع کنیم. تا زمانی که در یکی از برنامه های Disney + ثبت نام نکرده باشید ، می توانید از طریق یک مرورگر در یک دستگاه تلفن همراه لغو کنید.

۱ از دیزنی + دیدن کنید و وارد شوید

۲. نمایه دارنده حساب را انتخاب کنید.

۳. عکس نمایه را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کرده و Account را انتخاب کنید. اگر از مرورگر تلفن همراه استفاده می کنید ، باید پیوند “مدیریت حساب” را در پایین صفحه انتخاب کنید.

نحوه لغو حساب + دیزنی

۴. “جزئیات صورتحساب” را در زیر اشتراک انتخاب کنید.

نحوه لغو اشتراک + دیزنی

۵. “لغو اشتراک” را انتخاب کنید.

نحوه لغو دیزنی + لغو

۶. برای ادامه روی دکمه بزرگ “لغو کامل” کلیک کنید. اگر مطمئن نیستید ، “نه ، برگشت” را انتخاب کنید.

نحوه لغو دیزنی + تأیید

۷. سرانجام ، دلیل انصراف خود را انتخاب کنید. شما می توانید هر چیزی را از لیست انتخاب کنید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید. این فقط روش دیزنی است تا ببیند چرا افراد در حال انصراف هستند.

در iOS در حال لغو است

نحوه لغو دیزنی + Ios

وقتی از طریق برنامه Disney + برای iOS مشترک می شوید ، اشتراک شما از طریق فروشگاه Apple انجام می شود. شما باید Disney + را لایک کنید اشتراک دیگر اپل. برای لغو:

۱. تنظیمات را در دستگاه iOS خود باز کنید.

۲. روی نام کاربری خود ضربه بزنید.

۳. اشتراک ها را انتخاب کنید.

۴. اشتراک Disney + خود را انتخاب کنید.

۵. “لغو اشتراک” را انتخاب کنید.

در Android لغو می شود

نحوه لغو دیزنی + اندروید

هنگام ثبت نام در Disney + در Android ، اشتراک شما از طریق فروشگاه Google Play انجام می شود. این یعنی شما هم مجبورید از طریق فروشگاه Google Play لغو کنید. برای لغو:

۱. فروشگاه Google Play را در دستگاه Android خود باز کنید.

۲. منو را در بالا سمت چپ باز کنید.

۳. اشتراک ها را انتخاب کنید.

۴. روی اشتراک + Disney خود ضربه بزنید.

۵. “لغو اشتراک” را انتخاب کنید.

۶. دستورالعمل ها را برای انجام کار دنبال کنید.

لغو از طریق ارائه دهنده شخص ثالث

در برخی موارد ممکن است از طریق ارائه دهنده دیگری مانند آمازون در Disney + ثبت نام کرده باشید. اگر چنین باشد ، شما همچنان Disney + را از طریق مرورگر خود لغو خواهید کرد. با این حال ، وقتی به صفحه حساب بروید ، نام ارائه دهنده خود را در سمت چپ جزئیات صورتحساب مشاهده خواهید کرد. وقتی روی جزئیات صورتحساب کلیک کنید ، به وب سایت ارائه دهنده هدایت می شوید.

نحوه لغو دیزنی + سوم

مراحل لغو براساس ارائه دهنده شما متفاوت است. برای تکمیل لغو دستورالعمل ها را دنبال کنید.

لغو را تأیید کنید

به عنوان مرحله آخر ، باید ایمیلی مبنی بر لغو حساب خود دریافت کنید. اگر این ظرف ۲۴ ساعت دریافت نکردید ، لطفاً بررسی کنید که حساب شما لغو شده است. اگر اینگونه نشده است ، برای دریافت راهنمایی با خدمات مشتری Disney + تماس بگیرید.

نحوه لغو دیزنی + تأیید

لطفاً توجه داشته باشید که این فرآیند فقط حساب Disney + شما را لغو می کند. حساب واقعی دیزنی شما هنوز برای دسترسی به سایر خصوصیات دیزنی بصورت آنلاین وجود دارد.

اکنون که لغو کرده اید ، شاید وقت آن رسیده است که چیز جدیدی را امتحان کنید. شما می توانید ببینید Netflix چگونه مقایسه می کند با توجه به برنامه نویسی اصلی و دسترسی به مجموعه جدیدی از مطالب.

اگر قطع کننده سیم هستید ، ممکن است متوجه باشید که افزایش تعداد خدمات پخش جریانی باعث شده است که مشاهده آنچه می خواهید ارزان تر و مشکل تر باشد. با ناراحتی، اضافه بار جریان در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است ، و ممکن است فقط بدتر شود. فقط مشترک شدن همزمان در یک یا دو سرویس و چرخش بین چندین سرویس یکی از راه حل های دریافت بیشترین تنوع بدون پرداخت هزینه های بی شماری از خدمات به صورت همزمان است ، اما همچنان می تواند یک دردسر باشد.

مربوط:

Crystal Crowder
Crystal Crowder

Crystal Crowder بیش از ۱۵ سال در صنعت فناوری کار کرده است ، ابتدا به عنوان یک تکنسین IT و سپس به عنوان نویسنده. او برای کمک به دیگران یاد می گیرد که چگونه بیشترین بهره را از دستگاه ها ، سیستم ها و برنامه هایشان ببرند. او همچنان در زمره آخرین روندها قرار دارد و همیشه در حال یافتن راه حل برای مشکلات رایج فناوری است.

آیا این مقاله مفید است؟
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =