ارز دیجیتال

هشدار از صندلی SEC ، معدنچیان بیت کوین عمومی می شوند ، یورو تتر + اخبار بیشتر

هشدار از صندلی SEC ، معدنچیان بیت کوین عمومی می شوند ، یورو تتر + اخبار بیشتر 101
منبع: iStock / Pgiam

هضم روزانه ، اندازه لقمه اخبار مربوط به بورد زنجیره ای و اخبار مرتبط با بلاکچین را دریافت کنید – در مورد داستان هایی که در زیر رادار اخبار رمزنگاری امروز پرواز می کنند ، تحقیق کنید.
____

اخبار مقررات

 • “اشتباه نکنید: این یک توکن سهام ، یک رمز ارزش پایدار است که توسط اوراق بهادار پشتیبانی می شود یا هر محصول مجازی دیگری که بتواند مصنوعی در برابر اوراق بهادار اساسی ایجاد کند مهم نیست. این سیستم عامل ها – چه در فضای مالی غیرمتمرکز یا متمرکز – مشمول قوانین اوراق بهادار است و باید در رژیم اوراق بهادار ما کار کند ، “گری جنسلر ، رئیس سازمان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ، نوشت در سخنان آماده شده قبل از کمیته مشتقه و حقوق آینده ایالات متحده وکلای دادگستری برنامه میان سال مجازی. وی افزود: “اگر این محصولات مبادله مبتنی بر امنیت باشد ، سایر قوانینی که قبلاً ذکر کردم ، مانند قوانین گزارش تجارت ، در مورد آنها اعمال خواهد شد” ، وی افزود: SEC در حال حاضر برخی موارد مربوط به ارائه خدمات خرده فروشی امنیتی – مبادله های مبتنی بر و “متاسفانه ممکن است تعداد بیشتری وجود داشته باشد.”

اخبار معدن

 • مستقر در آمریکا بیت کوین (BTC) اپراتور معدن هسته علمی گفت این فهرست در Nasdaq از طریق ادغام با Power & Digital Infrastructure Acquisition Corp.. آنها افزودند که ادغام بین این شرکت ارزش شرکت مشترک در حدود ۴.۳ میلیارد دلار را نشان می دهد.
 • یکی دیگر از شرکت های معدنی ، آرگو بلاکچین اعلام کرد که پیش نویس بیانیه ثبت را در رابطه با پیشنهاد عرضه دوگانه و عرضه اولیه سهام سپرده گذاری آمریکایی (ADS) به نمایندگی از سهام عادی خود به SEC ارائه داده است. تعداد ADS های ارائه شده و دامنه قیمت پیشنهادی پیشنهادی هنوز مشخص نشده است ، اما انتظار می رود این پیشنهاد در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ پس از اتمام مراحل بررسی SEC توسط SEC ، با توجه به شرایط بازار و سایر شرایط آغاز شود.
 • تولید کننده اصلی تجهیزات استخراج بیت کوین کنعان اعلام کرد اکنون همکاری نزدیک با مشتریان برای استقرار انرژی پایدار برای تأمین انرژی ماشین آلات استخراج معدنچی A1246 Avalon Miner خود ، “قرار دادن شرکت در خط مقدم ابتکارات پایدار استخراج رمزنگاری.” همکاری بین کنعان و شرکت انرژی خورشیدی جمهوری چک مقررات بازده برق کارگر معدن آوالون را با منابع انرژی خورشیدی ترکیب می کند تا “عملیات استخراج رقابتی به روشی پایدار” را فراهم کند.
 • بازار آنلاین سخت افزار استخراج و میزبانی بیت کوین استخراج قطب نما و کارشناس استخراج ارز دیجیتال آمریکای شمالی ناویر اعلام کرد راه اندازی هاش تست، یک راه حل برای ارائه تأیید شخص ثالث از هش ریت تبلیغاتی یک استخراج کننده بیت کوین است. HashTest یک URL استاندارد Stratum و نام کارگر را برای شناسایی عملکرد ASIC در هنگام استفاده فراهم می کند و عمر مفید ماشین ها را تا زمانی که آنها متصل هستند ردیابی می کند.

مبادله اخبار

 • مهر بیت گفت که تجارت آن آغاز خواهد شد اتصال به اینترنت (USDT) توکن ها به یورو (EURt) متصل می شوند. EURt به مشتریان Bitstamp این امکان را می دهد که EUR را واریز و مبادله کنند ، آن را انتقال دهند یا به یک بیت کوین معامله کنند.
 • Bitstamp نیز اعلام کرد که رابرت ‘بابی’ زاگوتا به عنوان مدیر ارشد اجرایی جدید آنها در ایالات متحده به شرکت می پیوندد. اخیراً او به عنوان مدیر ارشد بازرگانی در کراکن.

اخبار CBDCs

 • بانک کانادامطالعه جدید پیشنهادی که یک ارز دیجیتال بانک مرکزی کانادا (CBDC) می تواند تعدادی نوآوری از جمله حذف کارمزد معاملات از کارتهای نقدی و اعتباری را فراهم کند. آنها گفتند که CBDC می تواند “یک ابزار ساده تر برای سیاست رقابت باشد زیرا یک ابزار پرداخت ارزان قیمت برای مشتریان و بازرگانان فراهم می کند” ، و این به کاهش هزینه های مبادله ای که توسط شبکه های مستقر دریافت می شود کمک می کند.
 • مرکزی بانک کره (BOK) پیشنهادی را از غول برنامه گپ انتخاب کرده است کاکائواست زمین X زیر مجموعه زنجیره بلوک و رمزنگاری به خلبان نمونه اولیه آن برنده دیجیتال شد. Ground X ماه آینده خلبان خود را آغاز می کند و آزمایشات مرحله اول را در ژوئن سال آینده به پایان می رساند. مطابق Maeil Kyungjae ، پیشنهاد Kakao پیش از پیشنهادات رقیب انتخاب شد ناور و SK ، پس از کسب رتبه برتر در قیمت تحقیق BOK و ارزیابی فناوری. تعدادی از شرکت های تابعه کاکائو به همراه شرکا در این آزمایشی شرکت می کنند KPMG، ارائه دهنده نرم افزار داخلی نمره و ConsenSys.

اخبار پرداخت ها

 • ارتقا دهید امروز نسخه جدیدی از کارت ارتقا را راه اندازی کرد که به دارندگان کارت اجازه می دهد تا از هر خریدی که انجام می دهند ، پاداش بیت کوین کسب کنند ، Business Insider گزارش شده. آنها در ازای هر خرید ۱.۵ درصد بیت کوین را ارائه می دهند ، هزینه ای سالانه وجود ندارد ، در حالی که پاداش BTC باید ۹۰ روز قبل از فروش آن نگه داشته شود (و هنگامی که می فروشید ، ۱.۵ درصد هزینه معامله پرداخت خواهید کرد) ، اضافه.
 • راه حل پرداخت رمزنگاری MoonPay گفت که اکنون در سطح جهانی پشتیبانی می کند چند ضلعی (MATIC)، سکویی برای ساخت و اتصال اتریوم (ETH)شبکه های بلاکچین سازگار ، برای ایجاد اولین ارامش فیات ایالات متحده به اکوسیستم Polygon. این ادغام به کاربران در ۴۸ ایالت ایالات متحده امکان می دهد تا به اکوسیستم Polygon دسترسی پیدا کنند و خرید آن را امکان پذیر می کند ریاضی ETH ، MATIC USDC، و Native MATIC با ارز فیات ، آنها گفت، و با تمام روش های پرداخت از کیف پول های دیجیتال گرفته تا کارت های اعتباری و نقدی سنتی.

اخبار سرمایه گذاری

 • TaxBitبلومبرگ ، سازنده مالیات رمزنگاری و نرم افزار حسابداری ، در حال مذاکره برای جمع آوری بودجه جدید با ارزیابی ۱ میلیارد دلار یا بیشتر است. گزارش شده، با استناد به افراد نامعلوم با اطلاع از موضوع.
 • عملا استودیوی انسانی، استارت آپ پشت سرویس مسابقه اسب دیجیتال زد اجرا، ۲۰ میلیون دلار سرمایه تأمین کرده است ، اشتیاق سرمایه گذاران برای شرکت هایی که در تقاطع سرگرمی ، بازی و به اصطلاح بخش توکن غیر قابل عفونت ، وال استریت ژورنال جستجو می کنند ، برجسته است. گزارش شده. مدیریت سرمایه TCG دور بودجه سری A را هدایت کرد ، با آندرسن هوروویتز و مشاغل ریش قرمز همچنین در این معامله شرکت کرد.
 • وینسنت، یک مرکز جمع آوری دارایی جایگزین ، به تازگی دور تأمین مالی ۶ میلیون دلار سری A را به رهبری آن بسته است راه اندازی با سرمایه گذاری اضافی از ۸ ولت و گروه ارز دیجیتال، در میان دیگران ، TechCrunch گزارش شده، به نقل از مدیر عامل شرکت اسلاوا روبین. وینسنت به دنبال رویکردن به هر دو سرمایه گذار معتبر و غیرمجاز است و در حال حاضر این پلتفرم تقریباً بین این دو تقسیم شده است.

اخبار بازاریابی

 • باشگاه بزرگ فوتبال اسپانیا والنسیا قرار است فصل آینده به عنوان بخشی از یک همکاری جدید با ، رمز هواداران خود ، VCF را روی پیراهن هایشان بازی کند چلیز (CHZ) ، ارائه دهنده بلاکچین دارای پلت فرم تعامل طرفداران Socios.com ، گزارش شده SportsPro. دو طرف می گویند والنسیا اولین تیم در جهان خواهد بود که نشانه هواداران خود را در جلوی پیراهن خود تبلیغ می کند. شرایط مالی این معامله فاش نشده است ، اما وب سایت ۲Playbook گزارش می کند که با ۵.۷ میلیون دلار سالانه که توسط بوک بوک آنلاین پرداخت می شود مطابقت ندارد بوین.
 • ویرجیل گریفیت ، توسعه دهنده Ethereum ، پس از اینکه قاضی فدرال متوجه شد وی شرایط وثیقه خود را نقض کرده است ، بازداشت شد گزارش شده. همانطور که قبلا گزارش شده، وی به جرم توطئه برای نقض قانون قدرتهای اضطراری بین المللی متهم شده است. دادستانی آمریکا پس از ادعای تلاش گریفیت برای دستیابی به وثیقه وی ، خواستار لغو وثیقه وی شد Coinbase با کمک مادرش حساب کند.

اخبار NFT

 • DraftKings، یک شرکت سرگرمی و بازی ورزشی دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، گفت که قصد راه اندازی دارد بازار DraftKings، یک اکوسیستم قابل جمع آوری دیجیتال است که توکن غیر غیر قابل شستشو را ارائه می دهد (NFT) معاملات بازار ثانویه را رها کرده و پشتیبانی می کند. همچنین ، بازار توزیع کننده انحصاری محتوای NFT از پلت فرم NFT خواهد بود خودنویسآنها با تاسیس ستاره فوتبال آمریکا ، تام بردی ، در بیانیه مطبوعاتی از طریق ایمیل گفتند. اتوگراف همچنین با یک شرکت سرگرمی آمریکایی-کانادایی همکاری کرد لاینزگیت.

اخبار بلاکچین

 • اولین گواهینامه های خنثی کربن با زنجیره بلوک چینی در این کشور منتشر شده است ، گزارش شده در حال حاضر این اعتبارات ایده اصلی این است تبادل آب و هوا تیانجین (TCX) ، یک مبادله طرح سرمایه گذاری و تجارت در بازار کربن ، که اولین گواهینامه خود را برای بررسی خنثی بودن کربن در اجلاس مربوط به تأمین مالی سبز fintech صادر کرد. TCX ادعا کرد که این راه حل به شرکت های داخلی امکان می دهد “زیرساخت های مالی سبز” ایجاد کنند.
 • کنگره کره جنوبی SK در فعالیت های زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) خود یک سال سپر را سپری کرده است. این شرکت گزارش مدیریت پایدار سالانه خود را منتشر کرد ، مطابق ژورنال چهارم ، با ادعا اینکه در ۱۲ ماه گذشته ۱.۲ میلیارد دلار “ارزش اجتماعی” ایجاد کرده است – افزایش تقریباً ۱۵۰ درصدی. این شرکت از برنامه های خود برای افزایش هزینه های خود در ابتکارات ESG در سال های آینده و تقویت و استفاده از “توانایی های فناوری در هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین” رونمایی کرده است. پروژه های زنجیره بلوکی SK شامل راه اندازی یک پلت فرم جدید متاتراس است که در کنار آن از آن استفاده خواهد کرد دانشگاه کره برای ایجاد “یک پردیس هوشمند و یکپارچه”تهیه و ترجمه توسط حرف مفید لینک به منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =