هواوی HarmonyOS 2.0 ،EMUI 11 و HMS Core 5.0 را در ماه سپتامبر معرفی خواهد کرد

امسال کنفرانس توسعه‌دهندگان هواوی از دهم تا دوازدهم سپتامبر برگزار خواهد شد. این خبر را خود هواوی داده و گفته است که بلیط‌های این کنفرانس از فردا به فروش خواهند رفت.

هواوی با انتشار جزییات بیشتری در وب‌سایت خود گفته است که نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌ Harmony و رابط کاربری EMUI را در این کنفرانس معرفی خواهد کرد که این نسخه‌ها به‌ترتیب HarmonyOS 2.0 و EMUI 11 خواهند بود. این شرکت همچنین کیت‌های جدیدی برای HMS Core 5.0 معرفی خواهد کرد.

سیستم‌عامل هارمونی

هواوی چند روز پیش از سرویس AR Engine رونمایی کرد که همانند ARCore گوگل برای توسعه اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده مورد استفاد قرار خواهد گرفت. این غول چینی همچنین کیت Computer Graphics را معرفی کرده که قابلیت‌های رندر سه‌بعدی بهتری را برای دستگاه‌های مجهز به پردازنده‌های کایرین فراهم خواد کرد. سایر کیت‌های معرفی‌شده شامل Audio Kit ،Image Kit ،Video Kit و Accelerate Kit می‌شوند.

انتظار می‌رود که دستگاه‌های بیشتری از جمله رایانه‌های شخصی، ساعت‌ها و خودروها از نسخه HarmonyOS 2.0 پشتیبانی کنند. ما همچنین بسیار مشتاق هستیم که ببینیم EMUI 11 چه قابلیت‌های جدیدی را برای اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌های هواوی ارایه خواهد کرد.

نوشته هواوی HarmonyOS 2.0 ،EMUI 11 و HMS Core 5.0 را در ماه سپتامبر معرفی خواهد کرد اولین بار در اخبار فناوری و موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =