IBM گفته است که قبل از spinoff استراتژیک ، ۱۰ هزار کاهش شغل را برنامه ریزی کرده است

به طور خلاصه: IBM قبلاً در اثر شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا ، در اوایل سال جاری میلادی برخی از نیروهای کار خود را در آمریکا اخراج کرده است. گفته می شود این شرکت در حال برنامه ریزی دور شگفت انگیزتر کاهش کار در اروپا برای حفظ سلامت دراز مدت تجارت خود است.

ماه گذشته ، IBM نشان داد که چقدر در تلاش است تا از طریق صنعت در صنعت باقی بماند اعلامیه تقسیم استراتژیک به دو شرکت جداگانه شرکت اول میراث تجاری است که به بیش از ۴۵۰۰ مشتری سازمانی ادامه خواهد داد و دومین شرکت NewCo وظیفه نوآوری در زمینه خدمات ابر فناوری اطلاعات و یادگیری ماشین را دارد.

این هفته ، یک بلومبرگ گزارش نشان داد که این شرکت همچنین قصد دارد حدود ۱۰،۰۰۰ شغل را در اروپا کاهش دهد تا هزینه های عملیاتی را کاهش دهد و روند spinoff را ساده کند. این کاهش چشمگیر ۲۰ درصدی کارکنان شاغل در منطقه است و بیشترین تأثیر را بر انگلیس و آلمان خواهد گذاشت ، در حالی که گفته می شود این کاهش در ایتالیا ، بلژیک ، لهستان و اسلواکی نیز اتفاق می افتد.

IBM تاکنون از تأیید گزارش خودداری کرده و فقط تأیید کرده است که تغییرات ساختاری گسترده در صورت مفید بودن برای دید طولانی مدت آن در ارائه خدمات ابر ترکیبی ، امکان پذیر است. سخنگویی به بلومبرگ گفت: “تصمیمات کارکنان ما برای ارائه بهترین پشتیبانی به مشتریان در اتخاذ یک پلت فرم ابر ترکیبی باز و قابلیت های هوش مصنوعی اتخاذ شده است. ما همچنین به سرمایه گذاری های قابل توجهی در زمینه آموزش و مهارت آموزی برای IBMers ادامه می دهیم تا بهترین نیازهای ما را تأمین کند مشتریان “

این متأسفانه به این معنی است که اگر شما در عملیات زیرساختی IBM روزمره برای قراردادهای قدیمی فناوری اطلاعات مشغول به کار هستید ، ممکن است در استراتژی جدید این شرکت که به ۳۴ میلیارد دلار اخیر Red Hat وابسته است ، متناسب نباشید. تحصیل.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =