ویندوز

Motorola Moto G9 Play را با قیمت کمتر از ۱۶۰ دلار دریافت کنید

فقط از پیدا کردن تلفن های هوشمند موجود در ایالات متحده خسته شده اید؟ Motorola Moto G9 Play فقط GSM بین المللی است و با حامل های CDMA مانند Sprint و Verizon کار نخواهد کرد. این مدل ۲۰۲۰ اکنون ۲۰٪ کاهش یافته است.

این تلفن هوشمند دارای جدیدترین پردازنده ۵G کوالکام است که به شما امکان می دهد با ۲۰ درصد عملکرد سریعتر و بدون تاخیر بازی را در حال حرکت انجام دهید. فقط در چند ثانیه می توانید یک فیلم مورد علاقه را بارگیری کنید.

پورت های بازی Moto G9

باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در Motorola Moto G9 Play بیش از دو روز عمر باتری را برای شما فراهم می کند. Turbopower 20 فقط در ۱۵ دقیقه تلفن شما را شارژ می کند و ساعت ها استفاده از آن را برای شما می گذارد. اگر احساس می کنید هر روز سعی می کنید فضای بیشتری برای ذخیره سازی تلفن خود ایجاد کنید ، حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی روی این کار باعث می شود دیگر حتی به محدودیت های ذخیره سازی فکر نکنید.

سیستم دوربین ۴۸ مگاپیکسلی عکس های شفاف تر در نور کم ، عکس های شبانه ، عکس های با زاویه فوق العاده گسترده و کلوزآپ های دقیق را به نمایش می گذارد. این رسانه های بیشتری است که می توانید روی ۱۲۸ گیگابایت ذخیره کنید.

۳۹.۰۱ دلار از قیمت این تلفن کم کنید و فقط ۱۵۹.۹۹ دلار بپردازید. در رنگ آبی موجود است. همچنین Moto G 5G ، Moto G8 + Power ، Moto G8 + Plus ، Moto G9 Plus ، Moto G9 Power ، Motorola One Fusion – 128 گیگابایت و Motorola One Fusion – 64 گیگابایتی در دسترس هستند.

Motorola Moto G9 Play

آیا این مقاله مفید است؟

لورا تاکر
لورا تاکر

لورا نزدیک به ۲۰ سال را صرف نوشتن اخبار ، بررسی ها و گزینه ها کرده است و بیش از ۱۰ سال از آن را نیز به عنوان ویراستار انجام داده است. وی در سه دهه گذشته به طور انحصاری از محصولات اپل استفاده کرده است. وی علاوه بر نویسندگی و ویرایش در MTE ، برنامه بررسی حمایت مالی سایت را نیز اجرا می کند.

Make Tech Easier ممکن است کالاهایی را که از طریق پیوندهای ما خریداری شده اند ، بدست آورد و این از کارهایی که برای خوانندگان خود انجام می دهیم پشتیبانی می کند.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =