ویندوز

Netflix تأیید می کند که اولین بازی های خود بر روی تلفن همراه متمرکز هستند ، برای مشترکین رایگان است

چه اتفاقی افتاده؟ Netflix سرانجام تأیید کرد که اولین پیشنهادات بازی ویدیویی خود شامل چه مواردی خواهد شد: آنها در ابتدا بر روی سیستم عامل های تلفن همراه متمرکز خواهند شد و همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، مشترکین می توانند بدون هیچ هزینه اضافی آنها را بازی کنند.

هفته گذشته خبرهایی را آورد که نتفلیکس استخدام کرده بود مایک وردو ، مدیر سابق الکترونیک آرتز (EA) و فیس بوک ، به عنوان معاون توسعه بازی خود ، به جستجوی شرکت برای یک مدیر جدید برای نظارت بر گسترش آن به کسب و کارهای سودآور بازی های ویدیویی پایان داد.

اکنون ، نتفلیکس در نامه ای به سرمایه گذاران ، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های بازی خود ارائه داده است. این برنامه همانند گسترش آن به فیلم های اصلی ، انیمیشن و تلویزیون بدون نسخه ، آنها را دسته جدیدی می داند. آنها به عنوان بخشی از اشتراک اعضا در نظر گرفته می شوند و در ابتدا بر روی سیستم عامل های تلفن همراه متمرکز می شوند.

“ما از ارائه فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی خود مثل همیشه هیجان زده ایم و انتظار داریم یک باند طولانی از افزایش سرمایه گذاری و رشد در همه گروه های محتوای موجود خود داشته باشیم ، اما از آنجا که ما تقریباً یک دهه به برنامه های اصلی خود فشار داریم ، زمان مناسب است تا درباره چگونگی ارزیابی اعضای ما از بازی ها بیشتر بدانیم ، “Netflix گفت.

Netflix در حالی که هنوز برترین سگ در جریان تجارت است ، با رقابت فزاینده ای از طرف دیزنی پلاس ، وارنر مدیا ، آمازون پرایم و موارد دیگر روبرو است. ایجاد تنوع در بازی های ویدیویی اقدامی هوشمندانه برای خدمتی است که انقلاب را آغاز کرد.

مشخص نیست چه نوع بازی هایی را می توانیم از Netflix ببینیم. VG247 گزارش می دهد که ماینرهای داده اخیراً تصاویر مربوط به PlayStation از یک کنترل کننده DualSense و Ghost of Tsushima را در برنامه Netflix کشف کرده اند ، که نشان می دهد سونی می تواند در آینده در بخشی از برنامه های بازی Netflix نقش داشته باشد.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =