ویندوز

Netflix Q2 را با بیش از ۲۰۹ میلیون مشترک به پایان رساند ، اما هنوز سود خود را از دست داد

به طور خلاصه: نتفلیکس سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ را با بیش از ۲۰۹ میلیون مشترک به پایان رساند اما از نظر درآمد اندکی این مارک را از دست داد و ۷.۳۴ میلیارد دلار درآمد کسب کرد. یک نظرسنجی Refinitiv نشان داد که تحلیلگران در مجموع انتظار ۷.۳۲ میلیارد دلار را داشتند ، بنابراین خیلی دور از انتظار نیست. درآمد هر سهم ۲.۹۷ دلار در مقابل ۳.۱۶ دلار که تحلیلگران پیش بینی می کردند ، اعلام شد.

در آن نامه به سهامداران، نتفلیکس گفت که در پایان سه ماهه دوم ۲۰۱.۱۸ میلیون مشترک دارد که نسبت به ۲۰۷.۶۴ میلیون گزارش برای سه ماهه اول ۱.۵۴ میلیون افزایش داشته است. مطابق با حساب کاربری خیابان ، تحلیلگران انتظار داشتند فقط ۱.۱۹ میلیون اضافی مشترک خالص باشد.

نتفلیکس گفت که این همه گیری “رشد” در رشد عضویت آنها را ایجاد کرده است که منجر به رشد بالاتر در سال ۲۰۲۰ و رشد کندتر در سال جاری می شود. با این وجود ، این شرکت گفت که تمرکز خود را بر روی بهبود خدمات خود برای اعضا و آوردن بهترین داستان ها از سراسر جهان برای آنها ادامه خواهد داد.

با نگاه به جلو ، نتفلیکس گفت انتظار دارد سه ماهه سوم را با ۲۱۲.۶۸ میلیون مشترک به پایان برساند و حدود ۷.۴۷ میلیارد دلار درآمد کسب کند. بر اساس داده های Street Account ، تحلیلگران پیش بینی می کردند برای دوره سه ماهه نزدیک به ۵.۴۶ میلیون مشترک خالص اضافه شود که این عمده به دلیل محتوای آینده Netflix است.

سهام نتفلیکس تا زمان نوشتن خبر ، ۳.۷۸٪ از خبر مطلع است.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =