ارز دیجیتال

SALT لیست انتظار برای کارت SALT ، اولین کارت اعتباری Crypto را به HODL باز می کند

سلب مسئولیت: متن زیر بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

نمک

SALT اعلام کرده است لیست انتظار برای کارت SALT ، محصول کارت اعتباری جدید آن ، اکنون باز است. از این بهتر ، همانطور که این شرکت به طور فعال کارت را طراحی می کند ، به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا نظرات خود را در مورد همه چیز ، از مواد گرفته تا سبک به اشتراک بگذارند. اگر می خواهید وزن خود را بسنجید و ایده های خود را با تیم محصولات SALT در میان بگذارید ، می توانید این کار را انجام دهید اینجا.

SALT Card اولین کارت اعتباری رمزنگاری است که به شما امکان می دهد از رمزنگاری خود برای خرید هر چیزی استفاده کنید – از خریدهای بزرگ مانند تعطیلات گرفته تا خریدهای روزمره مانند قهوه و مواد غذایی – بدون فروش یا خرج کردن هیچ یک از رمزنگاری های خود.

کارت SALT چگونه کار می کند

برخلاف سایر کارتهای موجود در بازار که شما را به صرف رمزنگاری تشویق می کنند ، ما کارت SALT را کاملاً برعکس طراحی کردیم، “مدیر عامل شرکت جاستین انگلیسی گفت. “این طراحی شده است تا به مشتریان ما کمک کند HODL دارایی خود را بدست آورند و با هر خرید جوایز رمزنگاری شده را بدست آورند تا بتوانند به راحتی و با گذراندن زندگی روزمره خود ثروت کسب کنند و نمونه کارهای خود را رشد دهند

آنچه کارت SALT را نسبت به کارتهای اعتباری سنتی بسیار متفاوت می کند این است که توسط رمزنگاری شما تأمین می شود نه از اعتبار شما. درعوض ، رمزنگاری شما اعتبار شماست. این بدان معناست که SALT نمره اعتباری شما را نمی پرسد یا یک بررسی اعتباری انجام نمی دهد زیرا دارایی های دیجیتال خط اعتباری شما را تأمین می کند و سقف اعتباری شما را تعیین می کند.

SALT با محصول کارت جدید خود قصد دارد تا اساساً فکر مردم درباره ثروت را تغییر دهد. “از نظر تاریخی ، موفقیت مالی به این ایده باستانی در مورد ایجاد اعتبار بستگی دارد ، که کاملاً معکوس است زیرا به ما آموخته اند که برای وام گرفتن پول باید هزینه کنید و این یک چرخه سمی بی پایان می شود، “انگلیسی گفت. “با استفاده از ایده کارت اعتباری سنتی ، حذف عنصر نمره اعتباری و مبادله آن برای یک خط اعتباری که توسط رمزنگاری تأمین شده است ، ما به مردم این قدرت را می دهیم که از این ایده اعتبارسنجی به ثروت آفرینی روی بیاورند

SALT می خواهد به جای ترویج ایده ضد تصور اینکه برای موفقیت مالی و ایجاد اعتبار باید به طور همزمان بدهی جمع کرد ، پول قرض کرد و مقداری را برای پس انداز کنار گذاشت ، با ارائه محصولاتی که آنها را ترغیب می کند به جای اینکه در مورد چگونگی تولید ثروت مدت دار کارت SALT دقیقاً برای همین کار طراحی شده است.

مزایای کارت SALT

در حالی که SALT هنوز شریک صدور کارت ندارد ، این شرکت در حال مذاکره با شرکای مختلف است و دیدگاه خوبی نسبت به محصول کارت خود دارد. هنگامی که SALT شریکی در شرکت داشته باشد ، این شرکت قادر به دریافت پاداش کارت و سایر مزایای اضافی خواهد بود. بنابراین چه چیزی کارت SALT را از سایر کارتهای رمزپایه موجود در بازار متمایز می کند؟

  • از کارت خود در هر جایی برای خرید هر چیزی استفاده کنید (بدون صرف هزینه یا فروش هر یک از رمزنگاری های خود)
  • با استفاده از رمزنگاری شده شما ، نه نمره اعتبار شما
  • بدون بررسی اعتبار لازم است (رمزنگاری اعتبار شما است)
  • پول نقد خرج کنید ، نه رمزنگاری
  • با هر خرید جوایز رمزنگاری را کسب کنید
  • اعتبار خود را با هر یک از انواع وثیقه پشتیبانی شده در حال حاضر (BTC ، ETH ، BCH ، LTC ، PAXG ، SALT ، TUSD ، USDC و PAX) تأمین کنید.
  • محدودیت اعتباری انعطاف پذیر و مدت باز
  • پشتیبانی ۲۴/۷ مشتری

تفاوت کارت SALT از وام پشتیبان رمزنگاری

در حالی که کارت SALT توسط دارایی های رمزنگاری شده شما تأمین می شود ، با وام پشتیبان رمزنگاری متفاوت است از این جهت که می توانید فقط آنچه را که نیاز دارید وام بگیرید ، پرداخت کنید و فقط سود موجودی را پرداخت کنید. مانند کارت اعتباری سنتی ، اگر هر ماه مانده را پرداخت کنید ، هیچ بهره ای مدیون نخواهید بود. به علاوه ، با داشتن یک کارت SALT فیزیکی ، شما می توانید از آن در همان مکان ها و برای اهداف مشابه کارت های اعتباری دیگر در کیف پول خود استفاده کنید.

به لیست انتظار بپیوندید امروز برای دریافت آخرین به روزرسانی های توسعه کارت SALT.

لطفا توجه داشته باشید که با پیوستن به لیست انتظار موافقت می کنید ارتباطات بازاریابی را از SALT دریافت کنید. لیست انتظار تضمینی برای دریافت کارت SALT نیست. کارت SALT مشمول شرایط واجد شرایط بودن ، از جمله محدودیت های جغرافیایی و مناسب بودن می شود. هزینه ها و شرایط نهایی نیستند و بنا به صلاح دید SALT در هر زمان ممکن است تغییر کنند.

با SALT ارتباط برقرار کنید
توییتر | فیس بوک | تلگرام | اینستاگرام | یوتیوب | LinkedIn

جزئیات تماس با رسانه
نام تماس: کندرا استاگس
تماس با ایمیل: [email protected]تهیه و ترجمه توسط حرف مفید لینک به منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =