ویندوز

Valve’s Steam Deck UI جایگزین حالت Big Picture شده است

چیزی که منتظر باشید: حتی کسانی که قصد خرید Steam Deck Valve را ندارند نیز می توانند تحت تأثیر ورود آن قرار بگیرند. سخنگوی شرکت تأیید کرده است که رابط کاربری دستی جای حالت Big Picture استیم را خواهد گرفت.

ناظر دریچه austinp_valve تغییر را در تایید کرد انجمن های بخار. آنها افزودند که این شرکت دقیقاً نمی داند چه زمانی این حرکت انجام می شود. در این پیام آمده است: “بله ، ما در حال جایگزینی Big Picture با UI جدید از Deck هستیم.” “ما هنوز ETA برای اشتراک نداریم.”

جایگزینی حالت Big Picture که کمی دوست داشته شده است ، مورد استقبال اکثر کاربران Steam قرار خواهد گرفت. در سال ۲۰۱۱ اعلام و در بتا ۲۰۱۲ منتشر شد ، این طراحی شده است که هنگام اتصال به یک تلویزیون بزرگ ، به رایانه های شخصی یک UI کنسول با پشتیبانی از کنترل کننده می دهد. از زمان بازگشت به سال ۲۰۱۵ ، حالت تازه سازی قابل توجهی نشده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=EFrL6-OhN94

به نظر می رسد Steam Deck که نسخه جدیدی از سیستم عامل مبتنی بر Linux Steam را با نام SteamOS 3.0 اجرا می کند ، تجربه کاربری بهتری را نسبت به حالت Big Picture ارائه می دهد ، بنابراین به نظر می رسد این یک تصمیم منطقی از طرف Valve است.

به دنبال عرشه بخار اعلامیه هفته گذشته ، Valve به مشتریان اجازه داد تا با پرداخت ۵ دلار ودیعه که برای هزینه نهایی اعمال می شود ، هنگامی که دستگاه ها به تاریخ حمل و نقل خود نزدیک می شوند ، هزینه ثبت نام در دست خود را ثبت کنند. اولین محموله ها قرار است در دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شود ، اما تقاضای زیاد باعث شده است که Valve در دسترس بودن پیش خریدهای جدید را تغییر دهد. منجر به پوست سر شد فروش دستگاه ها با بیش از ۱۰۰۰ دلار در eBay ، اگرچه سایت حراج می گوید که این کار به دلیل نقض خط مشی پیش خرید خود ، در حال کاهش است.

در دیگر اخبار Steam Deck ، یک مهندس Valve اخیراً تأیید کرده است که این ماشین کاملاً توانایی انجام بازی ها را دارد مستقیماً از کارتهای SD، که با توجه به فضای ذخیره سازی محدود دستگاه و اندازه بسیاری از بازی های فعلی ، خوب است.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هجده =