کسب و کار مفیدموبایل

ادامه مواجهه اینستاگرام با تصاویر سردار سلیمانی و احتمال فیلتر شدن آن در کشور!

شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و واکنش برخی از مردم کشورمان به این موضوع در شبکه‌های اجتماعی یک وجهه جدید پیدا کرده و عملا اینستاگرام که یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی ایرانیان محسوب می‌شود، به مقابله با این ابراز احساسات برآمده است!

به گزارش آی‌تی‌رسان، شبکه اجتماعی اینستاگرام در 24 ساعت گذشته هزاران پست از مطالب مربوط به سردار سلیمانی را از صفحات مختلف داخلی و خارجی حذف کرده و اجازه انتشار مطالب مشابه را نمی‌دهد.

این شبکه اجتماعی که البته بر اساس ریپورت کاربران به حذف این صفحات می‌پردازد، در حقیقت این اقدامات را در راستای قانونی انجام می‌دهد که اینستاگرام را از انتشار مطالب مربوط به افراد تحریم شده باز می‌دارد. همچنین قابل ذکر است که این اقدام اینستاگرام در صفحات با دنبال کنندگان بالا صورت می‌گیرد و پست‌های مربوط به افراد دارای فالوور کم به ندرت با مشکل حذف روبرو می‌شود.

اینستاگرام

این اقدام اینستاگرام در مواجهه با ابراز تاثر و تاسف برخی کاربران ایرانی باعث شده تا حتی درخواست‌هایی برای فیلترینگ این شبکه در داخل کشور مطرح شود. حالا باید دید که این شبکه اجتماعی در برابر یک خواسته ساده یعنی #آزادی_بیان چه عملکردی در روزهای آتی خواهد داشت تا برخی کاربران ایرانی خود را در ایران از دست ندهد!

نوشته ادامه مواجهه اینستاگرام با تصاویر سردار سلیمانی و احتمال فیلتر شدن آن در کشور! اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =