کسب و کار مفیدموبایل

اسمارت‌فون‌های سری 8 وان‌پلاس احتمالا از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند

اکنون مدت‌هاست که طرفداران وان‌پلاس خواهان رونمایی از فناوری شارژ بی‌سیم در هندست‌های ساخت این کمپانی هستند و اکنون به‌نظر می‌رسد که وان‌پلاس در هندست‌های سری 8 آینده خود بالاخره به این درخواست پاسخ خواهد داد. حداقل کنسرسیوم انرژی بی‌سیم (WPC) چنین ادعایی را مطرح نموده است.

مدت‌ها پیش برند اوپو در فهرست وبسایت WPC رویت شد؛ پدیده‌ای که از عرضه احتمالی هندست‌های اوپو با فناوری شارژ بی‌سیم حکایت داشت. اکنون وان‌پلاس نیز در این فهرست ظاهر شده است. دلیل روشنی وجود دارد که نشان می‌دهد اسمارت‌فون‌های آینده وان‌پلاس از این فناوری بسیار ضروری بهره خواهند برد.

با این‌حال نمی‌توان با قطعیت اعلام کرد که گوشی‌های سری 8 وان‌پلاس مجهز به چنین قابلیتی خواهند بود؛ چرا که اکنون برای عرضه این فناوری در هندست‌های مذکور فرصت بسیار محدودی وجود دارد. لذا به‌کارگیری فناوری شارژ بی‌سیم در مدل‌های پاییز امسال وان‌پلاس یک سناریوی احتمالی است؛ اگرچه می‌توان به تحقق این پدیده امیدوار بود.

نوشته اسمارت‌فون‌های سری 8 وان‌پلاس احتمالا از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 7 =