کسب و کار مفیدموبایل

تصویری از سطح کره ماه با جزئیات فوق‌العاده که از ترکیب 100 هزار عکس بدست آمده است!

ماه

اگر به‌صورت ناخواسته نتوانسته‌اید که ماه باشکوه سه‌ماه اول سال 2020 را مشاهده کنید، عکاس فضایی اندرو مک‌کارتی (Andrew McCarthy) عکس آن را برای شما آماده کرده است.

در یکی از پرجزئیات‌ترین عکس‌های وی تابه‌حال، این عکاس موفق شده تنها قمر طبیعی زمین را در جزئیاتی درخشان، به تصویر بکشد. این تصویر ترکیبی از 100 هزار عکس بوده که از اتمسفر آشفته ما گرفته شد‌ه‌اند و در حقیقت چهره واقعی همسایه ما را نشان می‌دهد.

در عکس‌های دیدنی مک‌کارتی، تمامی سایه‌ها، آتش‌فشان‌ها، شکاف‌ها و جریان‌های گدازه‌ای کاملا مشخص هستند. حتی رنگ‌ها هم واقعی بوده و با تغییرات در ترکیب‌بندی ماه ایجاد شده‌اند.

ماه

مک‌کارتی در صفحه اینستاگرام خود می‌گوید: “ازآنجایی‌که سایه‌های بلند، جزئیات را برجسته می‌کنند، سه‌ماه اول سال یکی از بهترین گزینه‌ها برای نشان دادن جزئیات دهانه‌ها در کره ماه است.”

روشن‌ترین و بزرگ‌ترین شی موجود در آسمان ما، تاکنون چنین پرجزئیات دیده نشده است. مک‌کارتی در فروشگاه آنلاین خود، نسخه چاپ‌شده این تصاویر را به فروش می‌رساند.

نوشته تصویری از سطح کره ماه با جزئیات فوق‌العاده که از ترکیب 100 هزار عکس بدست آمده است! اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =