ارز دیجیتالموبایل

جنجال دوباره برای خالق ترون؛ جاستین سان فالوور فیک می‌خرد!

یکی از تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال در فضای مجازی با نام «جاش راجر»، بنیان‌گذار ترون (Tron) را متهم کرده که روزانه ۵ الی ۶ هزار دنبال‌کننده در توییتر می‌خرد!

به‌گزارش «کوین تلگراف»، راجر اول سپتامبر (۱۰ شهریور) در توییتر خود می‌نویسد:

خیلی دوست دارم بدونم که چطور از اواخر سال ۲۰۱۸ رشد منفی فالوورات یهو تغییر کرد و از اون موقع مرتب روزی ۵۰۰۰ تا فالوور می‌گیری

راجر در ادامه افزود:

عجب سوژه خنده‌ای هستی! برای سرمایه‌گذارن ترون متاسفم.

راجر برای اثبات اداعای خود به سراغ آمارهایی از وب‌سایت «سوشال بلید» (SocialBlade) رفته است. بر اساس اطلاعات این وب‌سایت، «جاستین سان» به طور میانگین روزانه ۵ هزار دنبال‌کننده جدید در توییتر دارد.

جنجال دوباره برای خالق ترون؛ جاستین سان فالوور فیک می‌خرد!

در تصویر دوم، روند نزولی دنبال‌کننده‌های سان از فوریه ۲۰۱۸ (اسفند ۱۳۹۶) تا دسامبر ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۷) نشان داده شده است. به عقیده راجر پس از دسامبر، سان شروع به خرید فالوور کرده است.

جنجال دوباره برای خالق ترون؛ جاستین سان فالوور فیک می‌خرد!

تا به اینجا سان به صحبت‌های راجر واکنشی نشان نداده است. در حال حاضر صفحه سان در توییتر ۱.۷ میلیون دنبال‌کننده دارد.

کاربران توییتر هر کدام به نوعی نسبت به این خبر واکنش نشان داده‌اند. یکی از این کاربران می‌نویسد:

به چانگپنگ ژائو نگاه کن، بزرگترین پلتفرم تبادل ارزهای دیجیتال مال اوست، اما تعداد دنبال‌کننده‌هایش به نیم میلیون هم نمی‌رسد.

فردی دیگر با تمایز میان سان و تکنولوژی ترون می‌نویسد:

سان آدم بدبختی است، درست. ولی این به آن معنی نیست که محصولش هم آشغال باشد. تا به حال که خوب کار کرده. ترجیح می‌دهم با یک نرم‌افزار غیرمتمرکز روی ترون کار کنم تا روی اتریوم. اما احساس می‌کنم راهی که پیش گرفته تعدادی از سرمایه‌گذاران یا توسعه‌دهندگان را می‌ترساند.

برنده شدن و ناهار با منتقدین

در ماه ژوئن (خرداد) سان توانست برنده جایزه خیریه eBay شود. برنده این خیریه می‌تواند با «وارن بافت»، مدیرعامل موفق «برکشایر هاتوی»، یکی از منتقدین سرسخت ارزهای دیجیتال ناهار بخورد. سان برای برنده شدن در این جایزه ۴,۵۶۷,۸۸۸ دلار پرداخت کرد؛ این مبلغ بالاترین پرداختی تاریخ این خیریه است.

او «جرمی آلایر»، خالق لایت کوین و «چارلی لی» را نیز برای شرکت در ضیافت ناهار با وارن بافت دعوت کرد. این ضیافت در حالی به دلایل عجیب به تعویق افتاد که هنوز مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظارش است!

نوشته جنجال دوباره برای خالق ترون؛ جاستین سان فالوور فیک می‌خرد! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + دو =