کسب و کار مفیدموبایل

شیائومی چهارمین شرکت بزرگ تولید‌کننده تلفن همراه در اروپای غربی است

شیائومی اروپای غربی

شواهد و آمارها نشان می‌دهند که علاوه بر مردم هندوستان، اهالی اروپای غربی نیز علاقه زیادی به شرکت چینی شیائومی دارند. شو زی چو، رییس بخش بین‌الملل شیائومی اعلام کرد که این شرکت به عنوان چهارمین شرکت بزرگ تولید‌کننده تلفن هوشمند در اروپای غربی فعالیت می‌کند. طبق گزارشات منتشر شده، سهم این شرکت از بازار نسبت به سال گذشته حدود 90 درصد افزایش یافته است که پیشرفتی بسیار چشمگیر محسوب می‌شود.

شو زی چو، مدیر بخش بین‌الملل شیائومی

شیائومی در سه‌ماهه نخست سال 2019 میلادی به درآمد 10 میلیارد دلاری رسید که نیمی از آن متعلق به بازار خارج از چین است. با مشاهده همین ارقام می‌توان متوجه شد که شیائومی واقعا به یک برند جهانی تبدیل شده است. این شرکت برنامه‌هایی برای معرفی بیش از ده اسمارتفون 5G دارد که بسیاری از آن‌ها در بازارهای جهانی هم به فروش خواهند رسید.

البته، نباید شیائومی را فقط به عنوان یک تولیدکننده موفق تلفن همراه در نظر گرفت؛ این شرکت در زمینه‌ محصولات خانگی و خارج خانه، مانند اسکوتر‌ها نیز فعالیت می‌کند. شاید این نکته برای شما هم جالب باشد که 17 درصد از درآمد شیائومی در اروپای غربی متعلق به همین اسکوتر‌ها است.

نوشته شیائومی چهارمین شرکت بزرگ تولید‌کننده تلفن همراه در اروپای غربی است اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =