ارز دیجیتالموبایل

علی میزانی: طلای آینده از جنس دیجیتال خواهد بود

کارشناس و تحلیل‌گر مطرح ارزهای دیجیتال در داووس سوئیس گفت: نوع بشر در حال مهاجرت تدریجی از جهان واقعی به جهان مجازی است و طلای آینده از جنس دیجیتال و مستقل از جهان واقعی خواهد بود.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از روابط عمومی سیتکس، مهندس علی میزانی، کارشناس و تحلیل‌گر مطرح ارزهای دیجیتال، در گردهمایی «تکنولوژی‌های نوظهور» با محوریت شروع دوران سرمایه‌گذاری موسسات در دارایی‌های دیجیتال که در داووس سوئیس برگزار شد، شرکت کرد.

در این همایش جمعی از کارشناسان مطرح بین‌المللی به بیان نظرات خود در مورد سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نوظهور پرداختند.

علی میزانی به عنوان یکی از سخنران‌های این همایش، در بخشی از سخنان خود گفت:

نوع بشر در حال مهاجرت تدریجی از جهان واقعی به جهان مجازی است و طلای آینده از جنس دیجیتال و مستقل از جهان واقعی خواهد بود.

این کارشناس در مورد آینده بازار ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرد:

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال طی دو سال آینده به بالای ۴ تریلیون دلار خواهد رسید، درحالی که ارزش کل دلار در گردش، ۱.۵ تریلیون دلار است.

این تحلیل‌گر بازارهای مالی در ادامه گفت:

در حال حاضر اکثر دولت‌ها از دلار برای ذخیره ارزی و پشتوانه پول خود استفاده می‌کنند که به آن استاندارد دلار می‌گویند. پس این موضوع طی دو الی شش سال آینده می‌تواند برای د‌ولت‌ها آغازی باشد بر جابجایی از پول‌های بدون پشتوانه مانند دلار و سیستم استاندارد دلار، به سیستم استاندارد بیت‌ کوین یا BitcoinStandard.

علی میزانی در سخنرانی خود به پتانسیل ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری موسسات بزرگ مالی پرداخت و گفت:

به دلیل عدم وابستگی قیمت ارزهای دیجیتال به سایر بازارها، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال می‌توانند یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های جایگزین برای موسسات مالی باشند.

The post علی میزانی: طلای آینده از جنس دیجیتال خواهد بود appeared first on ارزدیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =