کسب و کار مفیدموبایل

قیمت اسمارت‌فون‌های سری گلکسی S20 سامسونگ مشخص شد

قیمت اسمارتفون‌های گلکسی S20

در روز گذشته، انتشار خبر قیمت اسمارتفون‌های سری سامسونگ گلکسی S20 در کره جنوبی را شاهد بودیم، امروز نیز یک نشت خبری جدید ما را از قیمت پرچمداران جدید سامسونگ در بازار ایالات متحده آمریکا آگاه ساخته است. طبق گفته یک منبع آگاه داخلی، قیمت اسمارتفون‌های سری گلکسی S20 از 999 دلار برای نسخه استاندارد آغاز می‌شود. این قیمت برای مدل الترا به 1399 دلار می‌رسد. نسخه پلاس اسمارتفون جدید پرچمدار سری گلکسی S نیز با قیمت 1199 دلار به بازار عرضه خواهد شد. به یاد داشته باشید که قیمت‌های مورد بحث مختص نسخه‌های LTE این تلفن‌ها بوده و هیچ حرفی از قیمت مدل‌های 5G در این نشت خبری به میان نیامده است.

پیش از این نیز قیمت‌ اسمارتفون‌های جدید سامسونگ در بازار انگلستان نیز فاش شده بودند. طبق گزارش قبلی، مدل 4G نسخه استاندارد گلکسی S20 با قیمت 800 پوند (875 پوند برای مدل 5G) روانه بازار خواهد شد.

هم‌چنین، مدل 4G گلکسی S20 پلاس نیز با قیمت 1000 پوند و مدل 5G با قیمت 1075 پوند در بازار انگلستان به فروش خواهد رسید. در طرفی دیگر، انتظار می‌رود که اسمارتفون گلکسی S20 الترا در یک مدل استاندارد 5G با قیمت 1145 پوند در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

تلفن‌های پرچمدار جدید سامسونگ در تاریخ 11 فوریه (22 بهمن) به صورت رسمی رونمایی خواهند شد.

نوشته قیمت اسمارت‌فون‌های سری گلکسی S20 سامسونگ مشخص شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفده =