کسب و کار مفیدموبایل

نمایش الگوی طراحی و زمان معرفی شیائومی Mi 10 در بنر تبلیغاتی منتشر شده از این اسمارت‌فون

طی ماه‌های اخیر شاهد انتشار شایعات و اطلاعات حقیقی محدودی پیرامون پرچم‌دار آینده سری Mi شیائومی بودیم. چند روز پیش نیز مجموعه‌ای از تصاویر زنده این دستگاه منتشر شد. این تصاویر با شایعات پیش‌تر مطرح شده در خصوص به‌کارگیری پیکره‌بندی دوربین چهارگانه مطابقت داشتند. با این‌حال تصاویر مذکور به مشخصه‌هایی نظیر نمایشگر ناچ‌دار یا نمایشگر فاقد حفره هیچ‌گونه اشاره‌ای نکردند.

بنر شیائومی Mi 10

خوش‌بختانه اکنون تصویر یک بنر رسمی از این هندست منتشر شده است. با بررسی این تصویر بلافاصله الگوی طراحی اسمارت‌فون می میکس آلفا در ذهن تداعی خواهد شد. البته طراحی ظاهری Mi 10 چندان خیره‌کننده و آینده‌نگرانه نیست؛ اما یقینا نشان‌دهنده جهت‌گیری اخیر شیائومی در زمینه فنی است. بنابراین حتی اگر الگوی طراحی می میکس آلفا چندان ایده‌آل به‌نظر نرسد؛ کماکان شیائومی حداقل به‌صورت محدود از این زبان طراحی جدید استفاده خواهد کرد. در بنر منتشر شده، تصویری از لوگوی تراشه اسنپ‌دراگون 865 5G به چشم می‌خورد. استفاده از این تراشه کاملا قابل پیش‌بینی بود. با این‌حال تائید پشتیبانی این تراشه از اتصال 5G کماکان خرسندکننده است. اگرچه پشتیبانی از فناوری 5G کماکان می‌تواند محدود به ورژن پرو Mi 10 باشد؛ هندستی که در کنار مدل معمولی Mi 10 روانه بازار خواهد شد. با این‌حال برای قضاوت نهایی در این زمینه بایستی تا موعد معرفی هندست‌های فوق منتظر بمانیم. یادداشت درج شده روی بنر به روز 11 فوریه اشاره می‌کند. لذا در حال حاضر می‌توان حدس زد که شیائومی Mi 10 در همین تاریخ معرفی خواهد شد.

نوشته نمایش الگوی طراحی و زمان معرفی شیائومی Mi 10 در بنر تبلیغاتی منتشر شده از این اسمارت‌فون اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =