تکنولوژی مفید

نه، SEC به شما ایمیل نمی‌فرستد – این یک کلاهبرداری است


کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به سرمایه گذاران آمریکایی در مورد کلاهبردارانی که جعل هویت مقامات SEC از طریق تماس های تلفنی و پیام ها هستند، به منظور جمع آوری اطلاعات مالی حساس از گیرندگان هشدار داده است.

به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، افراد کلاهبردار با چندین نفر در رابطه با تراکنش‌های غیرمجاز یا سایر فعالیت‌های مشکوک در بررسی دریافت‌کنندگان تماس گرفته‌اند. ارز دیجیتال حساب ها.

“این تماس های تلفنی و پیام های پست صوتی به هیچ وجه به SEC متصل نیستند. اگر ارتباطی دریافت می‌کنید که به نظر می‌رسد از طرف SEC است، هیچ اطلاعات شخصی ارائه نکنید، مگر اینکه تأیید کرده باشید که با SEC سروکار دارید. هشدار داد SEC از طریق یک هشدار

TechRadar به شما نیاز دارد!

ما در حال بررسی نحوه استفاده خوانندگان ما از VPN با سایت های پخش جریانی مانند Netflix هستیم تا بتوانیم محتوای خود را بهبود بخشیم و مشاوره بهتری ارائه دهیم. این نظرسنجی بیش از 60 ثانیه از وقت شما را نمی گیرد، و اگر تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید بسیار سپاسگزار خواهیم بود.

>> برای شروع نظرسنجی در یک پنجره جدید اینجا را کلیک کنید <<

احمق رفتار کن

این هشدار توسط دفتر آموزش و حمایت از سرمایه گذاران SEC (OIEA)، که بخش SEC است که به سرمایه گذاران فردی کمک می کند از خود در برابر تقلب در اوراق بهادار محافظت کنند، صادر شد.

OIEA به سرمایه گذاران توصیه می کند که در هنگام تماس با فردی که ادعا می کند از SEC است، شک داشته باشند و جزئیات مربوط به سهام، شماره حساب، شماره پین ​​یک فرد را بپرسد. رمزهای عبور، یا سایر اطلاعاتی که ممکن است برای دسترسی به حساب های مالی آنها استفاده شود.

جعل هویت سازمان‌ها و کارمندان دولت ایالات متحده (و همچنین نهادهای خدمات مالی قانونی) یکی از ویژگی‌های مشترک است. پیش پرداخت درخواست ها و سایر طرح های متقلبانه SEC می‌گوید حتی در مواردی که کلاهبرداران درخواست ارسال مستقیم وجوه به آنها را ندارند، ممکن است از اطلاعات شخصی که به دست می‌آورند برای سرقت هویت یک فرد یا سوء استفاده از دارایی‌های مالی آنها استفاده کنند.

در حالی که هشدار OIEA مربوط به تقلبی است که به نام SEC انجام می شود، توصیه های آن برای افراد از سراسر جهان مفید است. گیرندگان همیشه باید یک نگرش پرسشگر نسبت به افرادی که اطلاعات مالی حساس را درخواست می کنند، اتخاذ کنند، حتی بیشتر از آن زمانی که ادعا می کنند نمایندگان سازمان هایی مانند SEC هستند.

مطمئن شوید که با استفاده از اینها از خود به صورت آنلاین محافظت می کنید بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت


لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =