کسب و کار مفیدموبایل

هواوی در سال 2020 حدود 100 میلیون واحد از اسمارتفون‌های 5G خود را به فروش می‌رساند

با نزدیک شدن به پایان سال 2019 و آغاز سال 2020 میلادی، بازار جهان و اغلب علاقه‌مندان به حوزه فناوری چشمان خود را برروی اینترنت 5G و قابلیت‌های مفید آن دوخته‌اند. انتظار می‌رود که کشور پهناور چین به بزرگترین بازار برای نسل بعدی اینترنت همراه تبدیل شود. طبق گزارشات جدید منتشر شده، هواوی در سال آینده میلادی حدود 100 میلیون واحد از اسمارتفون‌های 5G خود را در بازار خانگی خود عرضه خواهد کرد.

شویچی توساکا به عنوان مدیرعامل شرکت ژاپنی Taiyo Yuden اعلام کرد سفارشات سالانه خود برای قطعات مرتبط با شبکه‌های 5G را دریافت کرده و سفارشات قطعات مربوط به تلفن‌های هوشمند 5G را طی هفته‌های آتی دریافت می‌کند تا آن‌ها را به تولید برساند.

ما احتمال می‌دهیم که دو شرکت هواوی و ZTE از مشتریان اصلی شرکت Taiyo Yuden باشند. در این میان، توساکا نیز پیش‌بینی کرد که هواوی در سال آینده به تنهایی نزدیک 100 میلیون واحد از تلفن‌های هوشمند 5G خود را به فروش می‌رساند. باتوجه به اینکه شرکت مذکور از بزرگترین تولیدکنندگان خازن در سطح جهان است، می‌توان به سخنان مدیرعامل و پیش‌بینی‌های آن اعتماد کرد.

هواوی نیز به تازگی درحال تولید اسمارتفون‌های جدید با قابلیت اتصال به شبکه 5G بوده و انتظار داریم که هندست‌های جدید این شرکت با پشتیبانی از اینترنت 5G و قیمت بسیار مناسب مورد توجه مشتریان قرار گیرد. در این بین نیز فقط گذشت زمان به ما خواهد گفت که آیا هواوی به رقم 100 میلیون واحد در سال دست پیدا می‌کند یا خیر.

نوشته هواوی در سال 2020 حدود 100 میلیون واحد از اسمارتفون‌های 5G خود را به فروش می‌رساند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نه =