تکنولوژی مفید

پردازنده گرافیکی AMD Navi 24 با RX 6500 XT که در 19 ژانویه عرضه خواهد شد، شناسایی شد.

GPU ظاهراً ورودی AMD Navi 24، که ظاهراً برای تغذیه Radeon RX 6500 XT و RX 6400 تنظیم شده است. کارت های گرافیک دسکتاپ، مشاهده شده است.

تصویر تراشه Navi 24 (به ادامه مطلب مراجعه کنید) توسط VideoCardzو از نظر تئوری چیزهای زیادی را در مورد مشخصات به ما می گوید، از جمله اینکه دارای 16 خوشه GPU با هر کدام دارای 64 پردازنده جریانی است که در مجموع 1024 واحد سایه به عنوان حداکثر پیکربندی می باشد. این مطابق با پچ پچ های قبلی از کارخانه شایعات است.

همانطور که می دانید، این پایین ترین سطح است پردازنده گرافیکی Navi که برخی از کارت‌های گرافیکی مناسب کیف پول (همراه با راه‌حل‌های دسکتاپ و هم لپ‌تاپ) را تامین می‌کند و جالب است که این اولین RDNA 2 خواهد بود که بر روی فرآیند 6 نانومتری ساخته می‌شود. ظاهراً 16 مگابایت Infinity Cache روی برد وجود خواهد داشت.

(اعتبار تصویر: VideoCardz)

VideoCardz همچنین اخیرا شنیده است که تصور می شود RX 6500 XT در 19 ژانویه عرضه می شود – طبیعتاً آن را با مقدار زیادی چاشنی مصرف کنید – و اینکه RX 6400 در یک مقطع زمانی عرضه خواهد شد، اگرچه سایت فنی مطمئن نیست که چه زمانی (می تواند مارس باشد، طبق گمانه زنی های قبلی).


منبع : سایت تک رادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =