تکنولوژی مفید

CES 2022: همه اخبار، راه‌اندازی‌ها و انتشاراتی که کسب‌وکار شما باید در مورد آنها بدانید


تازه کردن

پس هنوز چه انتظاری از نمایشگاه CES 2022 داریم؟

CTA ادعا می‌کند که هنوز بیش از 2200 غرفه‌دار در نمایشگاه حضور دارند، اگرچه این تعداد با توجه به نام‌هایی که کنار گذاشته شده‌اند، احتمالاً بسیار خوش‌بینانه است.

امروز (دوشنبه 3) دو رویداد مهم را می بیند که هر دو به طور محکم بازار مصرف را هدف قرار داده اند – پیش بینی CES 2022 Tech Trends to Watch، که در آن CTA خود به گوی کریستالی برای اتفاق بزرگ بعدی نگاه می کند، و نمایشگاه پرده برداری شده لاس وگاس، جایی که رسانه ها دزدکی به آن نفوذ می کنند. قبل از اینکه برای عموم باز باشد، در طبقه نمایش به اوج خود برسید.

فردا (سه‌شنبه 4) شاهد آغاز درست نمایشگاه خواهیم بود و ال‌جی و هایسنس با کنفرانس‌های مطبوعاتی خود آغاز به کار خواهند کرد.

CES معمولاً نمایشی برای مصرف‌کننده است، اگرچه در چند سال گذشته تا حدودی تغییر کرده است.

همانطور که گفته شد، ما تمام اخبار برتر B2B و B2C مورد نیاز کسب و کار شما را پوشش خواهیم داد، اما اگر به دنبال جدیدترین ابزارها و فناوری های درخشان هستید، بررسی کنید هاب CES 2022 TechRadar برای همه اخبار داغ

اول از همه – اگرچه CES 2022 به عنوان یک رویداد حضوری برگزار می شود، مطمئناً رویدادی نیست که در ابتدا انتظار داشتیم.

از آنجایی که نوع Omicron کووید-19 جهان را فراگرفته است، تعدادی از غرفه داران کلیدی و تعدادی از سخنرانان اصلی از جمله آمازون، اینتل، AMD، انویدیا، مایکروسافت و گوگل همگی برنامه های خود را لغو کرده اند. حضور فیزیکی در CES

این باعث شده است که CTA، سازمانی که CES را اداره می کند، اعلام کند که چنین خواهد شد پایان دادن به نمایشگاه یک روز زودتر، آخرین روز کنفرانس در حال حاضر برای 7 ژانویه 2022 تعیین شده است.

Covid-19 PCR آزمایشات لازم بود از همه شرکت کنندگان قبل از ورود به هر یک از مکان ها، و مجموعه ای از رویدادهای دیجیتال نیز برگزار خواهد شد.


منبع : سایت تک رادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =