تکنولوژی مفید

Tag Heuer از ساعت هوشمند اندرویدی با مضمون Super Mario با قیمت 2150 دلار خبر داد

به طور خلاصه: ساعت ساز لوکس سوئیسی Tag Heuer به دلیل ساعت های گران قیمت خود مشهور است ، بنابراین انتظار ندارید که این ساعت هوشمند با مضمون Super Mario را بسازد – اما در اینجا ما هستیم. این شرکت اعلام کرده است که با نینتندو همکاری می کند تا نسخه ای از پوشیدنی Connected خود را با این لوله کش برجسته ایجاد کند.

ساعت هوشمند Connected Tag Heuer از زمان ورود به سال 2015 محبوبیت خود را نشان داده است. گفته می شود این شرکت مجبور بوده است افزایش تولید دستگاه برای پاسخگویی به تقاضا هنگام راه اندازی با توجه به شمارش معکوس در وب سایت شرکت، این نسخه در تاریخ 15 ژوئیه از نسخه مضمون ماریو رونمایی خواهد شد.

Engadget می نویسد که نسخه محدود پوشیدنی 2150 دلاری با باتری 430 میلی آمپری ، GPS ، مقاومت در برابر آب تا 5 آمپر و مانیتور ضربان قلب تقریباً مشابه ساعت هوشمند استاندارد 1800 دلاری متصل خواهد بود.

برخی تغییرات بصری در طراحی و قاب 45 میلی متری ایجاد شده است: شما یک سچین بند و تاج تسمه M دریافت می کنید ، و دکمه های فشار ، آرم تاج و فارغ التحصیلی قاب به رنگ قرمز Super Mario هستند. همچنین دارای یک بند لاستیکی سوراخ دار قرمز و دیگری با لاستیک قرمز و چرم مشکی است.

Tag Heuer در حال فشردن ویژگی های تمرینی این ساعت است و می نویسد که “شخصیت خوب و فعال ماریو ، استفاده کنندگان از این ساعت هوشمند را به لذت بردن از حرکت نیز ترغیب می کند” ، که به نظر می رسد یک اتصال اندک است. شماره گیری “بیشتر فعال و فعال است.” همچنین یک “سیستم پاداش گیمیفیکیشن” وجود دارد که وقتی کاربران به 25 ، 50 ، 75 و 100 درصد هدف قدم روزانه خود می رسند ، انیمیشن های مختلفی را نشان می دهد. به افرادی که به هدف ضربه می زنند با موارد متحرک مانند Super Mushroom ، Pipe ، Super Star و Goal Pole پاداش می دهند.

خریداران چهار صفحه ساعت جدید از جمله صفحه “Timekeeping” را دریافت می کنند که “عناصر یکپارچه از نسخه 1985 Super Mario Bros. با ماریو را نشان می دهد ، همه در پیکسل”. همچنین یک طراحی با کلاه ماریو و یکی شامل عناصر بازی در یک انیمیشن چرخان است.

Tag Heuer می گوید “در نظر گرفتن ساخت است [these Mario features] در مراحل بعدی در نسخه های دیگر TAG Heuer متصل می شود. “

فقط 2000 ساعت هوشمند Connected با مضمون ماریو ، که دارای کیف حمل مخصوص خود هستند ، ساخته می شوند. این محصولات در 15 ژوئیه در بوتیک های منتخب و در وب سایت آن در برخی مناطق به فروش می رسند.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =